Напередодні ввечері до Туреччини надійшла радісна звістка з України – дружина Олексія Чичикова народила сина! Щасливі батьки назвали його Григорієм.

Товариші футболіста по команді, звичайно, не могли пропустити цю подію повз уваги і викликали Олексія з готельного номеру для привітань. І безпосередньо у коридорі влаштували власний урочистий «коридор» — з гучними оплесками. Радість була настільки великою, що цей «коридор» став навіть подвійним – Чичиков пройшов скрізь нього в обидва боки.

Від усією душі вітаємо Олексія та Анастасію з найголовнішою подією у їхньому подружньому житті. Зичимо усій родині, що збільшилася, здоров’я та щастя!

View this post on Instagram

Напередодні ввечері до Туреччини надійшла радісна звістка з України – дружина Олексія Чичикова народила сина! Щасливі батьки назвали його Григорієм. Товариші футболіста по команді, звичайно, не могли пропустити цю подію повз уваги і викликали Олексія з готельного номеру для привітань. І безпосередньо у коридорі влаштували власний урочистий «коридор» — з гучними оплесками. Радість була настільки великою, що цей «коридор» став навіть подвійним – Чичиков пройшов скрізь нього в обидва боки. Від усією душі вітаємо Олексія та Анастасію з найголовнішою подією у їхньому подружньому житті. Зичимо усій родині, що збільшилася, здоров’я та щастя!

A post shared by SC Dnipro-1 (@scdnipro1) on

Це та безліч інших ексклюзивних фото та відео шукайте на офіційній сторінці СК «Дніпро-1» в Instagram. Підписуйтесь, аби нічого не пропустити!