Почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза прокоментував призначення на посаду головного тренера команди Ігоря Йовічевича.

— Зміна тренера — завжди стрес для команди. Як і з чим з цієї ситуації вийшов «Дніпро-1»?

— Насправді цей стрес почався з Ковалівки, ви прекрасно це знаєте. Я дуже поважаю Дмитра Станіславовича Михайленка. Він зробив величезний внесок у створення клубу, поставив гру команді. Все буде оцінюватися в історичному контексті. Але настав момент, коли ми не могли дати результат. На жаль, Дмитро Станіславович прийняв рішення про відставку, і нам, відповідно, довелося вживати дій. Потрібна була людина, яка відповідає філософії, тому, що будувалося три роки, що відбувається на стадіоні. Здається, ми вгадали. Подивимося. Лише гра визначає успішність чи неуспішність тренера. А з Дмитром Станіславовичем не хотілося б прощатися назавжди. Все можливо, у нас все попереду, адже ми – досить молодий клуб.

— Представляючи команді тренера, ви повторили завдання на сезон. Мета залишається незмінною?

— Для мене найбільшим шоком було те, що ми не потрапили до єврокубків. Гадаю, були б там не найгіршими. Тому завдання потрапити до єврокубків – це мета №1. Все інше будемо дивитися протягом сезону. Ми ще маємо пережити світові виклики у вигляді ковіду. Мені б хотілося, щоб вболівальники скоріше повернулися на трибуни. Але повернулися туди, де на футбольному полі домінуватиме «Дніпро-1».

— Судячи з вашого спілкування з Йовічевичем, ви швидко знайшли спільну мову…

— Справа в тому, що з моменту початку перемовин ми перебували на відеозв’язку, багато спілкувалися. Його дух та філософія відповідає нашим. Подивимося, все покаже час, газон і м’яч. Якщо буде результат – все буде прекрасно.

Пресслужба СК «Дніпро-1»