Півзахисник СК «Дніпро-1» Юрій Вакулко відповів на запитання клубної пресслужби після переможного гостьового матчу проти донецького «Олімпіка» (2:0):

— Юрій, як оціниш результат минулого матчу, який, насправді, був дуже важливим для команди?

— Дякуючи Богу, результат дійсно нарешті для нас позитивний. У першому таймі взагалі, вважаю, ми здорово грали, особливо у стартові 30 хвилин матчу, коли пресингували і нам все вдавалося. Можливо, особливо багато моментів і не було, але відчувалося, що ми граємо дуже переконливо. Потім трохи втомилися, але гадаю, це пов’язано з тим, що ми прилетіли у день гри. А так, в цілому, враження від гри дуже позитивні. Вважаю, що ми домінували у грі, і все, що напрацьовуємо на тренуваннях, сьогодні нам вдалося.

— Вболівальники питають, що зробив з футболістами протягом тижня тренерський штаб, що команда так заграла? Були якісь санкції і вас сильно ганяли? (посміхаємося)

— Ні, санкцій ніяких не було (посміхається). Вважаю, що ті два матчі, що ми програли, вони, як мінімум, повинні були закінчуватися унічию, тому що гру ми непогану там показували. «Ворскла» завдала, здається, п’ять ударів по воротах, а «Маріуполь» — шість, а у нас було по 18-20 ударів. На мій погляд – це просто футбол, і десь нам не поталанило. Сьогодні ж футбольне щастя до нас повернулося. Ну, а протягом тижня працювали, як і завжди, нічого особливого не було. З «Олімпіком» це вже четвертий для нас матч, ми добре знаємо суперника і були до нього готові.

Пресслужба СК «Дніпро-1»