Головний тренер СК «Дніпро-1» Юрій Максимов прокоментував підсумки переможного гостьового поєдинку проти львівського «Руху» (2:0):

– По грі ви усі все бачили. Дві команди грали на результат. Знаємо, що у «Руха» була тривала домашня серія без поразок, і здається, сьогодні 13-та гра була і це число стала для нас дуже гарним.

-Як прокоментуєте початок матчу, коли перевага була у «Руха»?

– Головне, що ми це витримали. Перші 10-15 хвилин були для нас дуже важкими, адже суперник є силовою і мобільною командою, усі хлопці фізично сильні, не дають легко виходити зі своєї половини поля. Але наші футболісти все це витри мали, а потім взяли м’яч під свій контроль, після чого ми і вели гру.

– Ваша команда часто змінювала темп гри.

– Хочу сказати, що пройшло 11 діб і ми вже чотири матчі зіграли. То з другого на третій, а сьогодні було з третього на четвертий день. Хлопці – не роботи і для них теж повинна була бути пауза. Треба було відновлюватися фізично. Проте я задоволений, тим, як вони грали в футбол. Для мене це зараз головне.

– Ви були дуже емоційний, отримали жовту картку. Як прокоментуєте суддівство?

– Це не до мене питання. Є інспектори матчу, які можуть сказати своє бачення моментів на полі. Я відповідаю за своїх хлопців

– Ви завершили чотириматчеву гостьову серію, набравши 9 очок. Наскільки цим задоволені?  

– Є команда – це головне. Хлопцям все одно, де грати: чи дома, чи у гостях – немає різниці.