Головний тренер СК «Дніпро-1» Юрій Максимов прокоментував підсумки переможного матчу проти «Кривбасу» (1:0):

– Сьогоднішній матч показав, що футболісти поважають свого тренера. Як, на вашу думку, на гравців вплинула ваша заява про можливий ухід з команди?

– Кожен тренер працює на результат, а якщо немає результату, то треба щось вирішувати. Так, сказав хлопцям, щоб трошки їх підстегнути. Дуже їм дякую. Вони вміють грати, але ми багато подарунків суперникам зробили у чемпіонаті, десь на останніх хвилинах ні дотерпіли. Це для нас був найголовніший головний біль.

– Сьогодні добре себе проявила молодь: Гаджиєв забив дебютний гол, Ківінда вперше вийшов в старті. Як оціните гру молодих футболістів?

– Думаю, що гра сьогодні була нічийна. Це на мою думку. Молоді хлопці прогресують, особливо Гаджиєв. Він сьогодні грав у стартовому складі, і я сказав йому, що проти нього буде діяти Дібанго – дуже гарний футболіст, сильний фізично, і у цьому компоненті Раміку треба було супернику не поступитися.

– Другий тайм «Дніпро-1» почав активніше за «Кривбас», але після тривоги суперник забрав ініціативу. Чому так сталося?

– Коли ведеш з рахунком 1:0, хочеться, щоб матч скоріше закінчився. Тому вже відходиш на свою половину поля з думками, щоб не пропустити гол.

– Чи враховували те, що саме ця перемога може серйозно допомогти команді у турнірному плані, адже конкуренти зіграли внічию?

– Ви ж розумієте, що відколи я прийшов до команди, пішло багато гравців. Іноземці не захотіли повертатися до Дніпра, пішли гравці взимку, а після ракетної атаки на Дніпро, коли ми були на зборах у Туреччині, поїхали ще й молоді бразильці, на яких ми розраховували. Плюс в нас був трансферний бан – ми нікого не могли запросити. Встигли взяти лише Очеретька в оренду – він дуже добре грає і нам допомагає. А команда повинна прогресувати: слабший пішов, сильніший прийшов. Тоді щось буде рухатись вперед.