Тренер одеського «Чорноморця» Сергій Демянець прокоментував підсумки матчу проти СК «Дніпро-1» на післяматчевій прескоференції:

— У першу чергу хочу привітати команду «Дніпро-1» з перемогою. Гра вийшла бойова і цікава для вболівальників. Наші помилки призвели  до пропущених м’ячів, а власні моменти ми, нажаль, не реалізували. Як кажуть, є над чим працювати.

— Чому команда не може викарабкатися з низу турнірної таблиці?

— У першу чергу ми наймолодша команда в УПЛ. Не вистачає досвіду, майстерності, прийняття правильних рішень. Тільки молодість. Але хочу сказати, що команда зараз інша, ніж була у перших турах. Хлопці грають добре, ми задоволені картинкою гри, але, нажаль, результат негативний.

— Чому сьогодні не грав Сергій Кравченко?

— Кравченко зараз хворіє, тому, нажаль, наш склад сьогодні був не такий розширений. Є у нас і інші гравці, які отримали травми і не брали участі у матчі.

— За що арбітр дав жовту картку вашому тренерському штабу?

— Це були емоції. Рішення арбітра ми не будемо коментувати. Як я вже казав, незрозуміло навіщо взагалі потрібен VAR, якщо грають рукою у штрафному майданчику і ці моменти не передивляються. Так що тут без коментарів.