Новачок СК «Дніпро-1», досвідчений голкіпер Євген Паст, після підписання контракту поспілкувався із клубною пресслужбою.

— Євгене, вітаємо у нашому клубі. Які твої перші враження після спілкування з новими партнерами, тренерським штабом?

— Дякую за привітання! Радий приєднатися до цього колективу. Враження тільки позитивні: і від бази, і від інфраструктури клубу, і від тренувань, які дуже насичені і цікаві. Поки важкувато, але будемо звикати.

— З ким із гравців СК «Дніпро-1» ти раніше перетинався?

— З футболістів раніше взагалі нікого не знав. Зараз за ці два дні починаю знайомитися і на тренуваннях, і поза межами футбольного поля. Так що поступово налагоджуємо зв’язки.

— При вітанні у традиційному «коридорі» тебе особливо «тепло» зустріли, ніби як давнього знайомого… (посміхаємося)

— У мене такий «коридор» вперше за кар’єру. Все ж таки раніше з команди ні з ким знайомий не був.

—  У твоїй кар’єрі було три періоди: «Чорноморець», «Зірка» і «Десна». Для футболіста добре, коли небагато переходів, чи просто так склалося?

— Це просто так склалося, і я не знаю, це добре чи погано. Більшу частини кар’єри я був в Одесі, і потім так склалися обставини, що перейшов у «Зірку». Не можу сказати чи це добре, чи ні.

— З іншого боку є певна стабільність?

— Так, можливо, просто не полюбляю змінювати власну локацію.

— У «Дніпро-1» ти прийшов разом з іще одним голкіпером з Румунії, плюс є Валерій Юрчук. Наскільки ти готовий витримувати конкуренцію?

— Конкуренція нікому ніколи не заважала, а навпаки – вона залог успіху. Кожен показує власну майстерність, і вже головний тренер вирішує, кому саме грати. А щодо нових партнерів – то вони хороші голкіпери. Валерій Юрчук взагалі останні півроку непогано виступає, але усі ми робимо одну справу, і ця конкуренція буде на благо команди.

— Вже спілкувався із Ігорем Йовічевічем та Валерієм Городовим відносно власної ролі в команді?

— Так, вчора спілкувалися, перекинулися словами. Далі вже треба буде скоріше зрозуміти принципи гри саме воротаря в цій команді, які будуть вимоги. І з Валерієм Городовим також поспілкувалися, так що все нормально.

— Навесні був яскравий матч у Чернігові «Десна» — «Дніпро-1», коли ти був по той бік «барикади». Зараз вже в одній команді. Як згадуєш той поєдинок?

— Так, я пам’ятаю той матч, але я у ньому не брав участі: учора там, сьогодні тут – таке футбольне життя.