Післяматчева пресконференція головного тренера СК «Дніпро-1» Ігоря Йовічевіча:

— Тренувальний процес протягом всього тижня дав мені зрозуміти, що команда вийде з перших хвилин на хорошому рівні. І це ще один доказ того, що яким чином ти тренуєшся, таким чином і граєш. Перший тайм мені сподобався навіть більше, ніж попередній матч проти «Чорноморця»: протистояли більш досвідченому та незручному супернику, небезпечного на контратаках зі швидкими футболістами. Перший тайм був дуже вдалим. Я такий футбол люблю, він подобається вболівальникам. Ми відчували їхню реакцію протягом всього матчу, в тому числі, коли терпіли у другому таймі. Тоді коли змінилася гра, трохи загубили контроль м’яча, а гол надав «Маріуполю» крила. Але це навчання для команди, яка мусить зрозуміти ситуацію: коли все контролюєш, треба закривати матч, робити рахунок 3:0, 4:0, 5:0. А замість того отримуєш одну пулю – і суперник більше не має, що втрачати. Тому будемо під час аналізу робити акцент на тому періоді, коли загубили контроль. Але загалом, три очки є дуже важливими. Команда показала хорошу якісну гру для вболівальників. Вони давали нам імпульс, який я відчував. І помітно, що їх було більше, ніж проти «Чорноморця», тобто ми їх кличемо своїми іграми. Вони нам дуже потрібні. Тимчасова ситуація у таблиці дуже гарна, але це є просто мотиваційним аспектом, щоб не розслаблятися і пахати далі.

— Як вам гра Чуже, Джурасека?

— Мені сподобалася загалом команда, її енергія з перших секунд, тактична грамотність. Хлопці зрозуміли структуру, як, маючи м’яч, унеможливити контратаки суперника. Сьогодні була битва двох стилів за м’яч, де ми захопили контроль і були сконцентровані на тому, щоб не дати їм простір. Кулаков, Топалов, інші футболісти дуже люблять простір. Тож, для мене перемогла вся команда, показала хороший футбол. За таких умов завжди хтось вистрілює голом, хорошою передачею. І дуже важливий аспект: ми можемо терпіти, коли треба, і здатні в гарний футбол.

— Сьогодні PariMatch визнав гравцем матчу Артема Довбика. Якщо він №1, хто в нього сьогодні конкуренти?

— Сьогодні було достатньо кандидатів на ту нагороду. Я як тренер люблю, коли грає команда, коли індивідуальності грають на команду. Сьогодні це був Довбик. Гол та його робота підуть на користь йому. Вітаю ще раз команду з продемонстрованим характером. Ми хочемо продовжити шлях та мріяти про найвищі місця. Я насправді маю команду, яка дає мені підстави думати позитивно.

— Чемпіонат тільки розпочався, але вже є сенсації. Наступним суперником є «Десна», яку багато хто списував…

— Ні, то не так. «Десна» є «Десна», з хорошими футболістами, які можуть вирішити долю матчу у кожній атаці: Тотовицький, Гуцуляк, Калітвінцев, Картушов, Будківський. Їх почали списувати через те, що пішли декілька футболістів, але є нова енергія, нові гравці. Вони хочуть доводити, і кожна гра – новий шанс доводити, що команда є конкурентоздатною. Хто б подумав, що «Олександрія» може виграти у «Шахтаря»? Але у футболі за 95 хвилин все можливе. Вони теж люди, і після матчу Ліги чемпіонів може бути емоційна порожнеча.

— Тобто в Чернігові чекає бій?

— Так, їдемо на битву. Маємо тиждень працювати самовіддано, серйозно, бо їдемо до серйозного суперника. Хочемо вірити в те, що маємо хорошу команду, і що є можливість виграти матч.