Післяматчевий коментар головного тренера СК «Дніпро-1» Ігоря Йовічевіча.

– Ви з колегою, розмовляючи перед матчем, сподівалися, що сьогодні, може, вдасться пограти спокійно. Але не вийшло…

– (посміхається) Так, бажання було в нас обох, щоб було спокійно. Але традиція напружених бойових матчів продовжується. Гадаю, що гра сподобалася і глядачам, і нам самим бійцівськими якостями, тактичною грамотністю. Схема на схему, і, гадаю, вийшов майже чемпіонський матч. Маю на увазі, що, як у чемпіонаті, була інтенсивність. Для нас був тривалий матч 90 хвилин – вперше дали такий ліміт гравцям. Вони зробили заміни, а ми терпіли до кінця. Ми мали хороші моменти. «Колос», можливо, більше контролювали м’яч, особливо в першій зоні, переводили зліва направо, шукали глибину, але кращі моменти були у нас. Можу привітати команду за продемонстровану гру. Звичайно, є моменти, в яких ми маємо покращуватись, але станом, бажанням та самовіддачею пацани ригнули сьогодні достатньо.

– Якщо казати загалом про два сьогоднішні матчі, наскільки ви задоволені станом гравців з огляду на перший випадок гри 90 хвилин?

– Так, вперше зіграли 90 хвилин. На зборах час після 65-ї хвилини триває довго – мусиш терпіти, показувати характер. В таких стресових умовах на тлі втоми маєш бути точним, мати чисту ідею, свіжу голову, приймати правильні рішення. Тим в відрізняються футболісти від футбольорів: вони домінують у часі та просторі. На таких я хочу розраховувати. Коли є стресова ситуація, треба вміти себе контролювати та бути конкурентоздатним. Сьогодні хлопці показали, що можуть грати проти єврокоманди. Хочемо ми чи ні, а «Колос» є єврокомандою, і ми їх вітаємо та бажаємо всього найкращого у євроматчах. Ми також прагнемо до тих місць і сьогодні показали, що перебуваємо десь поруч з ними, йдемо вірним шляхом. Ще відкритий транферний ринок, і треба покращити декілька позицій. Маємо тих, що грали сьогодні і ще декількох футболістів. Мало нас, але ми – бойцюгани. Насправді так і виходить.

– Сьогодні повернувся до гри Ді Франко, але досі немає Юрчука та не грав Піхальонок. Коли їх можна очікувати?

– Ді Франко ми дали 60-70 хвилин у матчі, який був не таким швидкісним, як з «Колосом». Є ще Білл та Батагов, які належать до першої команди. Решті ж молодих треба ще пахати, аби якість вийшла на рівень їхнього бажання. Піхальонок, думаю, тренуватиметься у групі з понеділка. Трапився нещасний випадок – м’яч влучив йому у гомілкостоп. А Юрчуку знадобиться ще два тижні – сподіваюсь, що лікарі повернуть його до ладу. І чекаємо Довбика. Ми дали йому заслужено відпочити, аби мав свіжу голову, скучив за футболом. Він долучиться до команди в останньому мікроциклі перед чемпіонатом. Потихеньку намагаємося створити ту саму бійцівську атмосферу, що мали минулого сезону. Звичайно, треба підсилити ще пару позицій, але не тому, що я незадоволений наявними футболістами, а щоб конкуренція робила їх кращими. Тим більше, що попереду 20 матчів цього року, є чемпіонат, кубок, напружені матчі. І якщо хтось травмується чи отримає дискваліфікацію, ми мали рівноцінну заміну. Цей чемпіонат буде дуже вимогливий, і ми маємо бути готовими.