Післяматчева пресконференція головного тренера СК «Дніпро-1» Ігоря Йовічевіча.

— Прокоментуйте гру, будь ласка. Наскільки вплинуло на гру суперника вилучення?

— В першу чергу, вітаю команду з грою, з виконаним планом на матч. Зважаючи на те, що «Львов» після матчу з «Шахтарем» перебував у гарному становищі, і сам лише візит на «Дніпро-Арену» не робив їх аутсайдерами. Якщо суперник забиває «Шахтарю» три голи, це показує його потужний бік. Тож ми готувалися з великою повагою, і гра показала, коли вирівняли бійцівські якості, підбирали другі м’ячі після довгих передач, наша якість була помітна і стала запорукою результату. Звичайно, вилучення нам допомогло, але, коли команда обороняється, кожен віддається на 20-30 відсотків більше, і дуже важко пройти той автобус. Але ми добре зрозуміли матч: розкривали фланги, шукали зони між лініями, подавали, другий м’яч був наш й реалізація сьогодні була такою, якої не вистачало в інших матчах. Тож, ми дуже задоволені і у доброму гуморі готуємося до матчу з «Динамо».

— Ваш колега сказав, що результат з «Шахтарем» негативно вплинув на його команду. Чи вели ви додаткові бесіди з гравцями стосовно перемоги львів’ян над «Шахтарем»?

— Звичайно, ми дивилися уважно цей матч наживо та й потім в аналізі. Коли команда забиває тричі «Шахтарю», вона заслуговує на повагу. І після зміни тренера я можу лише похвалити команду, яка організована в обороні зараз зовсім по-іншому і шукає свої шанси у контратаках через Алваро, Нича, Ернесто та Шину, який не приїхав. Мусимо не забувати, що один з кращих футболістів не грав сьогодні, і це було великим мінусом для них. Але все одно ми підготовку до матчу перенесли на гру – і з жодним сегментом гри несподіванок не було. Через Алваро вони проводили контратаки, плюс усі довгі м’ячі були нашими, і певні механізми у фазі атаки проходили. Команда заслужила на похвалу, але знаємо, хто є нашим наступним суперником. Він є абсолютним фаворитом, але у футболі немає неможливого.

— Який стан Тейлора та Дугласа, що зазнали травм?

— Так, мене це теж турбує. Цим вже займаються лікарі. Дугласа турбує задня поверхня стегна, а Тейлор ушкодив гомілкостоп, який в нього був оперований раніше. Хочу думати позитивно, і що вони за кілька днів будуть у доброму стані. Також ми втратили через 4-ту жовту карту Адамюка, а ще не можуть грати за умовами контракту Дубінчак та Булеца. Тож, є певні проблеми, але добрий поточний стан, бійцівські якості та дисципліна, індивідуальна відповідальність залишають нас наразі непереможними у другому колі. Поки ми б’ємося один за одного, перебуваємо в опції виграшу.

— Що з Назаренком?

— Він зламався за збірну. Багато втрат, але будемо готуватися з тими, хто живий. І ті, хто вийдуть, будуть готові віддати максимум.

— Довбик дебютував у збірній. Які в вас враження?

— Уся команда радіє за Довбика. Завтра може бути ще хтось інший. Це футбол, і він своєю роботою заслужив. Нападаючий, який може багато бігати, швидко захоплювати простір, зачепитися за м’яч та організувати контратаку. Він цілком відповідає рівню збірної. Звичайно, там велика конкуренція, але за 10-12 хвилин він показав, наскільки є небезпечним. Він дуже працьовитий. Коли гравець у спринті бігає 400 метрів на матч, ми ведемо мову про футболіста, який може дати майбутнє українському футболу.

— Яке враження залишила гра Вагнера та Білла?

— Так, я уважно стежу за їхньою адаптацією. І це не порожні слова. Знаю і відчуваю, коли їм треба дати шанс. Сьогодні за наявного результату була нагода дати їм відчути стрес, але без надзвичайно великої відповідальності. Вони мали нагоду проявити свої кращі якості.