Післяматчеве інтерв’ю головного тренера СК «Дніпро-1» Ігоря Йовічевіча:

— Звичайно, помітно, що «Спартак» на тиждень раніше розпочав збори і вже зіграв матч. Сьогодні динаміка в них була кращою, особливо у першому таймі, коли вони були набагато агресивнішими, швидшими, креативнішими та створили нам достатньо проблем. Після наших відборів вони у перші 25 хвилин не давали можливості розігнати атаку – це ще один сегмент, якому ми маємо навчити. А у другому таймі наша команда зіграла набагато динамічніше. Це те, що ми хочемо. Робили те, зо було заплановане. Попри те, що, повторюся, динаміка ще не може бути оптимальною, було помітно, що є швидкий пас та структура гри. Можна сказати, задоволені наполовину. Першим таймом незадоволені, але задоволені другим. Усі рухаємось вірно. Ми не готувалися до гри. Є певна крепатура, втома у ногах. Ми не граємо на свіжості. Але другий тайм – те, що ми хочемо, хоча попереду ще, звичайно, багато роботи.

— Перед початком збору ви казали про важливість концентрації, дисципліни, робочої етики. Наскільки ви задоволені ставлення футболістів до роботи?

— Повністю! І робоча етика, і відповідальність змінилися у кращий бік. Це те, що відрізняє хороші команди від топ-команд, бо всі тренуються приблизно однаково. Всі тренери їздять на стажування, вдосконалюються. Але коли ламається матч, коли треба витримати тиск, на перший план виходять психологічні моменти, лідерські якості. Тому ми приділяємо цьому багато уваги. Це наші перші збори, і думаю, що сьогодні те, що ми робили на тренуваннях стосовно стандартних положень, нам вдавалося. Йдемо міцними кроками вперед.

— Тренери зазвичай традиційно на збори беруть групу молодих гравців, а журналісти також традиційно цікавляться, як вони себе проявляють…

— Звичайно, що академія в Дніпрі завжди була на високому рівні. Ми мусимо спочатку шукати внутрішні резерви перед тим, як обирати зовнішній ринок. Сьогодні ми нагородили їх участю у матчі. Є Ярмолюк, який вже тривалий час тренується з першою командою, є Домарацький, Заєць, Соловйов, Рубчинський. Вони дають нам свіжу кров, свіжу енергію, як, наприклад, Домарацький у другому таймі. Ми не поділяємо на старших та молодих. Ми є командою і всі працюємо в одному напрямку.