Післяматчева пресконференція головного тренера СК «Дніпро-1» Ігоря Йовічевіча:

— Поєдинок можна розділити на дві частини, що співпадають з таймами. Ми провалили перший тайм і структурно, і організаційно. Розташовувалися далеко, були великі розриви, і не мали чіткої ідеї з м’ячем, яку ми запланували. Так, ми забили зі стандартного положення, але у самій грі більше терпіли. «Маріуполь» — цікава, весела команда, яка контролює м’яч – мала забивати і раніше. Ми дивом закінчили перший тайм 1:1. У перерві була конструктивна розмова, зробили певну корекцію, і реакція команди у другому таймі була оптимальною. Це та команда, яку хочуть бачити вболівальники – видовищна гра, з ударами, моментами. Шкода, що ми не перетворили рахунок 2:1 на 3:1. Матч був повністю наш у другому таймі. Загалом, якщо глобально дивитися: перший тайм їхній, другий тайм наш – то рахунок 2:2, можливо, є й справедливим. Хоча дуже прикро пропускати на останніх хвилинах. Через це можна казати, що втратили два очки.

— «Дніпро-1» після поновлення чемпіонату привчив, що стандарти є однією з чеснот команди. Але сьогодні і пропустили після них…

— Так, ми працюємо багато і у захисті, і у нападі над стандартами. Але кожна команда має свої певні задуми. Є мінімум 3-4 дуже високих футболістів. Стандарти – дуже важливий сегмент у сучасному футболі. Коли матч рівний, коли приходять якісь зламні моменти, стандарт може допомогти виправити ситуацію або спрямувати гру на твою користь. Виходить, що тренування приносили користь в останніх матчах, і, дай Боже, щоб так тривало.

— Здається, команда вийшла не з таким налаштуванням, як на «Інгулець» та «Олімпік». Чи погоджуєтеся з цим?

— Я маю претензії до команди у першому таймі. Це не була моя команда. Це не був план на гру. І це я сказав у перерві. Гравці послухали конструктивну розмову та скорегували свої дії. Це дозволило розвернути результат та переламати хід гри. Хотіли виграти, були моменти. І якби забили третій м’яч, «Маріуполь» би не мав сил повернутися до гри.

— Нарешті глядачі повернулися на трибуни. Можливо, їх не було багато…

— Ні, їх було чутно. Вони надавали нам вітер у спину, давали наснагу грати через «не можу». Ми відчували підтримку. І можемо лише уявляти, що було б за присутності 6-7 тисяч.

— Попереду важкі матчі проти «Олександрії»…

— Звичайно, граємо проти команди, яка на ходу, яка діє дуже впевнено і вміє грати на результат. Можливо, їх не цікавить гарна гра, але вони грають ефективно. Вертикальні передачі дають їм саме це, приносять результат. Маємо бути на найвищому рівні концентрації, щоб претендувати на прохід до півфіналу. Є нагода: один матч граємо вдома, і очікуємо його з позитивом.

— На вболівальників чекаєте?

— Безумовно. Без них дуже важко досягати мети. Ми їх чули сьогодні і хочемо покликати на матч у середу проти «Олександрії».

— І дівчат 8 березня також можна привітати на футболі?

— Так, є багато дівчат, які люблять футбол. Звичайно, що кожний голос та оплески дають нам підтримку та позитив.