Післяматчеве інтерв’ю півзахисника «Дніпра-1» Ігоря Когута.

— У другому колі команда поступилася лише «Динамо» та «Шахтарю». Про що це говорить?

— Гадаю, за цей період прогрес команди є наочним. І справа не в тому програли ми два матчі або більше – ми набрали велику кількість очок. На жаль, поки з грандами це не вдалося. Але ми до цього прагнемо. Сьогодні намагалися пресингувати, не сідати в автобус. А як це вийшло – вирішувати експертам.

— Наскільки б’є по психології, коли вдається план на гру, але прикрі помилки призводять до голів у власні ворота?

— Не можу сказати, що це є ключовим фактором, але з рівноваги воно дещо, звичайно, вибиває. Нібито демонструєш добру гру, але помилка позбавляє результату.

— Підтримали хлопця?

— І напхали, і підтримали. На полі кожен має відповідати за власні дії. А після гри вже, звичайно, підтримали. Молодий хлопець, перспективний, в нього ще все попереду.

— У матчі проти «Шахтаря» віддали багато сил, а закінчення сезону виходить дуже напруженим – матчі кожні 3-4 дні. Чи вистачить сил та налаштування?

— В нас молода команда. Як кажуть, на відновлення професійному футболісту достатньо 48 годин. Гадаю, проблем з цим не виникне. Навпаки, футболісту краще грати у графіку кожні 3-4 дні, адже тоді більше матчів та менше тренувань (посміхається).