Білл, що грає в оренді у бразильському «Спорт Ресіфі», знову запалив у чемпіонаті Серії Б. Його гол приніс перемогу над «Ітуану» 1:0. Білл вдруге став джокером: вийшовши на заміну на 71-й хвилині, він відзначився за 10 хвилин. За останні дні це був другий матч Білла – у грі проти «Крісіуми» він відіграв перший тайм.

Так само два матчі провів аргентинський «Атлетико Тукуман» (Аргентинос Хуніорс – 2:4, Рівер Плейт» – 1:1). Франсіско Ді Франко обидва провів на лаві запасних.

Марк Гуаль відіграв 90 хвилин у зустрічі «Ягелонії» з «Пяст Глівіце» (1:2). В основному складі словенської «Олімпії» вийшов Невен Джурасек (був замінений на 65-й хвилині, а його команда поступилася «Коперу» 0:1). А Феліпе Пірес, навпаки, з’явився на заміну на 69-й хвилині у матчі «Ден Гаага» проти молодіжки «Утрехта» (1:1).

Валентин Кожокару, Габріел Бузанелло та Нельсон Монте залишились у запасі. Відповідно «Феєнорд» здолав 2:1 «Утрехт», «Жувентуде» поступився 0:1 «Куйябі», «Альмерія» перемогла 1:0 «Хіхон».