Чемпіонат U-21. 20-й тур. 1 квітня. 11:00. Придніпровськ. НТБ «Дніпро».
«Дніпро-1» — «Львів» 4:2 (2:2)
Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса). Асистенти арбітра: Денис Романов (Дніпро), Денис Сердюк (Полтава)
Четвертий арбітр: Ростислав Дубина (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: Олег Плужник (Харків)
«Дніпро-1»: 12. Махарадзе, 4. Горілий, 98. Сафронов, 27. Заєць (кап), 18. Кононов, 11. Соловйов (21. Матвеєв,24), 77. Ховайко (9.Тяпкін,57), 7. Шинкаренко (44. Лебедєв, 71), 87. Гора (3. Бацман,84), 23. Домарацький (8.Кіреєв,66) 17. Рубчинський.
Запасні: 1. Макаровський,  14. Зайков, 44. Хижняк, 89. Бутіч.
Головний тренер: Олександр Поклонський
«Львів»: 1. Серватяк, 18. Давидов, 2. Крушинський (15.Мудрий,63), 4. Оберман, 19. Григоращук, 5. Демків (кап), 10. Пентелейчук (20. Бекерський, 73), 8. Малашевський, 13. Хімчак, 14. Теліховський (11. Гураль, 82), 7. Шута (9. Мацях,82).
Запасні: 12. Малоїд, 6. Городиський, 17. Неворотін.
Головний тренер: Ігор Рипновський.
Голи: Демків (15), Пентелейчук (21), Ховайко (32, 44), Рубчинський (75), Лебедєв (79).
Попередження: Соловйов (22).

Черговим суперником молодіжного складу дніпрян став «Львів», який відстає від спортклубівців у турнірній таблиці на 5 сходинок і 8 очок. Цього разу тренерський штаб команди обійшовся без бразильців, а також гравців молодіжної збірної України, але на останній межі з’явився дебютант команди Заурі Махарадзе.

Гра розпочалася атаками дніпрян і вже у дебюті матчу Гора, Шинкаренко і Рубчинський тільки в одній атаці мали нагоду відкрити рахунок, але м’яч у сітку так і не потрапив. А далі усе перевернули дві грубі помилки Соловйова біля власного карного майданчику, з яких у продовж шести хвилин леви зробили рахунок 2:0 на власну користь. Проте спортклубівці не пали духом і ще до перерви відновили рівновагу – дубль оформив Ховайко, який класно розбирався у штрафному майданчику гостей після передач Кононова та Рубчинського.

Другий тайм пройшов за ігрової переваги господарів, яких, звісно, не влаштовував нічийний рахунок. Дуже активно діяв на правому фланзі Кононов, після удару якого голкіперу довелося дуже важко відбити удар з гострого кута. І сааме після навісу Кононова м’яч опинився у Гори, який скинув сферу під удар Рубчинському, а той влучно пробив у дальній нижній кут. А ще невдовзі Лебедєв бездоганно виконав штрафний, влучно пробивши під поперечину – 4:2! Заключні хвилини матчу пройшли під контролем дніпрян. Хоча леви і мали пару шансів скоротити рахунок, але спортклубівці, хоч і не без нервів, довели справу до впевненої за рахунком перемоги.