СК «Дніпро-1» – «Бейтар» (Єрусалим, Ізраїль) 1:1 (1:0)

Контрольний матч. 21 липня. 18.45. Раденці (Словенія).

«Дніпро-1»: Юрчук (Кінарейкін,62), Бузанелло, Адамюк (Логінов,62), Порох (Сваток,62), Лучкевич (Кононов,62), Сарапій (Матюшенко,62), Бабенко (Соловйов,62), Піхальонок (Рубчинський,62), Назаренко (Картушов,62), Громов, Довбик (Лебедєв,62). Запасні: Рибак, Чоботенко, Когут, Горбунов.

«Бейтар» (старт. склад): Сассон, А.Коен, Дагані, Захаві (Ходжа,46), Гольденберг, Гречкін, Заргарі, Йона, Б.Коен, Нахмані, Шуа, Ханзіс.

Голи: Адамюк (21, пас Піхальонок), Шуа (52)

Попередження: Нахмані (47), Порох (49).

Третій спаринг на зборі у Словенії «Дніпро-1» провів проти єрусалимського «Бейтара». Ця команда посіла в останньому чемпіонаті 10 місце, а новий сезон розпочне вже за 10 днів.

На відміну від попередніх матчів, наша команда цю гру провела у співвідношенні 60:30 хвилин майже повністю різними складами. По 90 хвилин зіграли лише Бузанелло та Громов. У той же час не змогли взяти участь у матчі Когут, Горбунов, Гуцуляк, Чоботенко.

У стартовому складі «Дніпра-1» увагу привернула поява Руслана Бабенка. Центральний хавбек прибув до Словенії лише напередодні і не провів з командою жодного тренування. Утім, йому знадобилося небагато часу, аби налагодити взаєморозуміння з іншими гравцями, зокрема, з Піхальонком. Також цікавою виглядала пара центрбеків Адамюк – Порох, а також вихід на лівому фланзі Громова.

У першому таймі наша команда мала відчутну перевагу і на перерву цілком могла йти, маючи солідний запас у рахунку. Але Довбик влучив з близької відстані у поперечину, Піхальонок після ефектного проходу пробив поруч зі стійкою, а Громов не використав вихід сам на сам. Ще можна дорікнути й арбітру, який не призначив пенальті за удар по нозі Піхальонка. Утім, гол зміг забити Володимир Адамюк, який замкнув головою подачу Піхальонка з кутового.

У другому таймі «Бейтар» помітно активізувався, зокрема, намагаючись пресингувати. В одному епізоді довелося рятувати команду Юрчуку – він відбив удар з близької відстані. Ізраїльтяни достатньо швидко відігрались після того, як Шуа вдався удар під дальню стійку.

«Дніпро-1» в останні півгодини знову мав перевагу; володіли нею і гравці, що вийшли на заміну. Було створено достатньо нагод, аби здобути перемогу, але рахунок так і залишився нічийним. 22 липня наша команда проведе черговий спаринг проти «Аль Насра» з ОАЕ.