Чемпіонат U-21. 22-й тур. 17 квітня. 11:00. Софіївська Борщагівка. НТБ «Колос»

«Колос» — «Дніпро-1» – 6:4 (4:2)
Арбітр: Ярослав Козик (Мукачево). Асистенти арбітра: Юрій Федорак (Івано-Франківськ), Руслан Єрмоленко (Чернігів)

Четвертий арбітр: Роман Галіцин (Київ)
Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Київ)

“Колос”: Друі, Марчук, Літвінов, Малакі, Сорокін, Духота (Шамич, 73), Жозе Мартін (Столяр, 73), А.Соловйов – к, Сенько, Салабай, Зозуля

Запасні: Денега, Цикало, Голуб, Криворучко

Головний тренер – Владислав Савчук

СК “Дніпро-1”: Хома, Заєць, Сафронов, Хижняк, Сидоренко, М.Соловйов, Тяпкін (Зайков, 90+1), Ярмолюк (Шинкаренко, 66), Рубчинський (Кіреєв, 74), Домарацький (Ховайко, 56), Гора (Кононов, 78)

Запасні: Веклич, Горілий

Головний тренер: Олександр Поклонський

Голи: Тяпкін (6, 57-пен.), Салабай (15, 20, 90+3), Сорокін (30), Рубчинський (38), Зозуля (45), Сидоренко (73), Сенько (90+2)

Попередження: М.Соловйов (22), Сафронов (50), Малакі (57), Жозе Мартін (70), А.Соловйов (88)

Матч молодіжних складів “Дніпра-1” та “Колоса” став справжньою феєрією забитих м’ячів. Їх забивали на будь-який смак, вони дарували купу емоцій та створили неймовірну сюжетну лінію гри. Але водночас купа голів завжди є наслідком помилок у захисті, і дуже серйозні претензії заслужили усі без винятку гравці спортклубівської оборони.

Нашій команді вдався швидкий гол (Тяпкін використав вихід сам на сам), але невдала гра біля власних воріт дозволила забивати господарям ледь не після кожної атаки. За 15 хвилин наша команда пропустила тричі…

Влучний удар Рубчинського дозволив молодіжні “Дніпра-1” повернутися до гри, але гол у роздягальню поновив перевагу “Колоса” у два м’ячі.

В другому таймі команда Олександра Поклонського зробила майже неймовірне: несамовитий пресинг затиснув суперника, і “Дніпро-1” відігрався! Наша команда могла забивати ще, втративши 4-5 дуже гострих моментів. Але врешті-решт пропустила контратаку в компенсований час, вища хвилину господарі ще одним швидким випадом підбили підсумок цій нетривіальній грі.