Молодіжна збірна України (U-21) провела в Баку контрольний матч проти однолітків Азербайджану. Поєдинок закінчився у нічию 1:1. В стартовому складі синьо-жовтих вийшли два півзахисники спортклубівців – Олександр Назаренко та Сергій Булеца. Перший провів на полі 85 хвилин, а замість другого на 62-й хвилині вийшов форвард дніпрян Владислав Супряга.

Юнацька збірна України U-19 в останньому матчі відбірного раунду Євро-2020 з рахунком 2:1 перемогла команду Швеції і посіла перше місце у групі, здобувши путівку в еліт-раунд. В стартовому складі нашої збірної вийшов півзахисник дніпрян Арсеній Батагов, який провів на полі 79 хвилин.

Юнацька збірна України U-17 заздалегідь забезпечила собі місце в еліт-раунді Євро-2020, а у заключній грі підопічні Олександра Петракова завершили матч проти збірної Португалії нульовою нічиєю, в результати чого не дозволивши жодному з суперників у кваліфікаційному раунді вразити власні ворота. Весь матч у складі синьо-жовтих провів півзахисник спортклубівців Микита Кононов.