Сьогодні юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2003 року народження), яка готується до кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи, стартувала на міжнародному турнірі чотирьох збірних, що проходить у Латвії.
Саме матчем із господарями змагань синьо-жовті відкрили для себе цей турнір. Поєдинок пройшов із невеликою перевагою підопічних Олександра Петракова, які мали більше можливостей для взяття воріт, але забити латвійцям їм так і не вдалося – нічия 0:0. У грі взяли участь два півзахисника СК «Дніпро-1» – Микита Кононов вийшов в стартовому складі і залишив поле на 81-й хвилині, а Сергій Лебедєв провів весь другий тайм.
Нагадаємо, що у кваліфікаційному раунді Євро-2020 (U-17), який проходитиме в Португалії в листопаді поточного року, збірна України зіграє з Грузією (13-го числа), Албанією (16-го) й Португалією (19-го).