Футболісти «Дніпра-1» закінчили відрядження до збірних команд України на позитивних емоціях. Усі три збірні, де були задіяні в останніх матчах наші гравці, виграли свої товариські матчі.

Вдруге обіграли збірні Вірменії команди України U-17 та U-18. Молодші виграли з рахунком 2:0. У цьому матчі в основному складі вийшов Микита Кононов (грав до 70-ї хвилини), а Сергій Лебедєв з’явився на поле на 62-й хвилині.

На рік старші юнаки здобули перемогу 1:0. Максим Соловйов відіграв другий тайм цієї зустрічі.

І нарешті, Олександр Назаренко взяв участь у переможному матчі молодіжної збірної України проти Греції (2:0). Він вийшов на заміну на 59-й хвилині.

Зігравши ці матчі, футболісти вирушили до розташування клубу. Вони долучаться до партнерів, які готуються до поновлення чемпіонату країни.