Сьогодні національна збірна України у німецькому Менхенгладбасі матчем із місцевою «Боруссією» розпочала серію контрольних поєдинків в рамках підготовки до відбіркового матчу чемпіонату світу-2022 проти збірної Шотландії, який відбудеться у Глазго 1 червня. Приємно, що у першому спарингу українці здобули перемогу 2:1, а ще приємніше те, що переможний гол на свій рахунок записав дебютант національної збірної, півзахисник СК «Дніпро-1» Олександр Піхальонок, який вийшов на поле на 75-й хвилині зустрічі, а на 82-й хвилині невідпорним ударом змусив капітулювати голкіпера німецької команди.

Тепер 17 травня українці зіграють із італійським «Емполі», а на 18 травня у команди Олександра Петракова запланована зустріч із хорватською «Рієкою».