Захисник Габріел Бузанелло відзначився результативною передачею, після якої «Жувентуде» забив переможний гол у матчі бразильської Серії А проти «Аваї» (2:1). Гравець провів на поле майже весь матч – був замінений наприкінці компенсованого часу. Також Бузанелло раніше взяв участь у кубковій зустрічі із «Сан Паулу» (0:2, і «Жувентуде» вибув з турніру), вийшовши на заміну на 60-й хвилині.

Весь матч відіграв на минулих вихідних Невен Джурасек – словенська «Олімпія» зіграла внічию 3:3 з «Мурою».

Також в основних складах «Ягеллонії» та «Ден Гага» вийшли Марк Гуаль та Феліпе Пірес. На жаль, обидва залишили поле через травми: іспанець вже на 7-й хвилині, а бразилець на 39-й. «Ягеллонія» зіграла внічию 2:2 з «Легією», а «Ден Гаг» вдруге переміг 2:1 «Бреду» та вийшов до півфіналу плей-офф за підвищення у класі.

Валентин Кожокару та Нельсон Монте залишились у запасі «Фейєнорда» та «Альмерії» (поразка від «Твенте» 1:2 та перемога над «Реал Сос’єдад Б» 2:0 відповідно). Білл через травму пропустив матч «Спорт Ресіфі» (перемога над «Шапеокенсе» 1:0).