Минулого вік-енду на футбольні поля виходила рівно половина гравців «Дніпра-1», які орендовані іншим клубам. Усі вони при цьому були у стартових складах.

Першим асистом відзначився Габріел Бузанелло, але його «Жувентуде» поступився «Америці» 1:4. Сам захисник відіграв 80 хвилин. Стільки ж на полі провів інший бразилець Білл – «Спорт Ресіфі» розійшовся без голів з «Гуарані».

Перервав гольову серію Марк Гуаль (зіграв весь матч), і «Ягеллонія» поступилася «Погоні» 1:2. Годину ігрової практики отримав Невен Джурасек, який долучився до перемоги «Олімпії» над «Табором» (1:0).

Додамо, що у запасі своїх команд перебували Феліпе Пірес та Нельсон Монте. «Ден Гааг» здолав 1:0 молодіжку АЗ; «Алмерія» зіграла внічию з «Вальядолідом» 2:2.