Хавбек молодіжного складу “Дніпра-1” Максим Соловйов відзначився голом у виїзному товариському матчі збірної України (U-18) проти Вірменії. Загалом наша команда забила у ворота суперників 5 м’ячів, пропустивши лише один. Соловйов вийшов у стартовому складі та відіграв 55 хвилин.

Також проти Вірменії, але вдома, зіграла на рік молодша збірна України. І ця команда також відзначилася 5-ма голами, вигравши 5:0. У цій зустрічі зіграли два представники нашого клубу. Микита Кононов вийшов у стартовому складі та був замінений на 72-й хвилині. У цю ж мить на поле з’явився інший дніпрянин Сергій Лебєдєв.

Обидві юнацькі збірні України 13 жовтня проведуть другі товариські матчі з вірменськими однолітками.