Чемпіонат U-19. 15-й тур. 26 березня. 18:00. Щасливе. «Княжа-Арена»

«Олімпік» — СК «Дніпро-1»

Арбітр – Андрій Вербецький (Одеська обл.). Асистенти арбітра – Іван Чернишов (Слов’янськ), Артем Куценко (Одеса).

Четвертий арбітр – Олексій Бородавка (Київ)

Спостерігач арбітражу – Сергій Соботюк (Київ)

Слідом за молодіжними складами «Олімпіка» та «Дніпра-1» на поле «Княжа-Арени» вийдуть учасники першості U-19. Їхній матч також було перенесено.

Суперники, хоч і перебувають на сусідніх рядках у турнірній таблиці, мають між собою аж 11 очок різниці. «Дніпро-1» після розгрому на початку другого кола «Інгульця» програв наступні 4 гри, не забивши жодного м’яча, а «Олімпік» у своїх п’яти матчах двічі виграв.

Задача «Дніпра-1» перервати невдалу серію ускладнюється дискваліфікацією одразу двох захисників – Данила Головацького та Максима Стельмащука. У господарів втрата одна – форвард Олександр Міщенко.

У першому колі зустріч між цими суперниками завершилася перемогою підопічних Віктора Біцюри з великим рахунком 4:0. Після автоголу на першій хвилині відзначались Богдан Гора (двічі) та Сергій Копил.

Пряма трансляція матчу «Олімпік» – «Дніпро-1» планується на нашому сайті.