СК «Дніпро-1» – «Інгулець»

Чемпіонат U-19. 14-й тур. 14 лютого. 12:00. Дніпро. НТБ «Дніпро» (штучне поле)

Арбітр – Олександр Ченгар (Маріуполь). Асистенти арбітра – Артем Запоріжський (Харків), Максим Тютерєв (Дніпро)

Четвертий арбітр – Ростислав Дубина (Дніпро)

Спостерігач арбітражу – Олексій Гордієнко (Дніпро)

Наймолодша команда «Дніпра-1» починає друге коло матчем проти суперника, від якого зазнала у першому колі дуже болючої поразки. Тоді, перебуваючи на рідній базі у ролі номінальних гостей, команда Віктора Біцюри поступилася 1:3. Годі й казати, що налаштування на гру тепер вже у повноцінних господарів буде найзавзятішим.

Обидва суперники протягом першого кола періодично перебували серед лідерів, але завершили рік у середині турнірної таблиці, причому розділяє їх лише одне очко.

Під час зимової перерви спортклубівські юніори зустрічалися здебільшого з опонентами, що переважали їх у досвіді. А ось, наприклад, у спарингу із суперниками зі свого чемпіонату перемогли «Олександрію» 4:1.

Зазначимо, що на цей матч достатньо довгий лист дискваліфікованих гравців. У господарів не зіграє Максим Стельмащук, а гості не можуть розраховувати на Єгора Кочеткова, Сулеймана Сейтхалілова та Артема Смолякова.