25 липня. 12:00. Полтава. Стадіон «Лтава».
Арбітр: Владислав Грицай (Київська область).
Асистенти арбітра: Олександра Даніленко, Артем Куценко (обидва – Одеса).
Четвертий арбітр: Денис Сердюк (Полтава).
Спостерігач арбітражу: Олег Плужник (Харків)
«Ворскла»: 51. Ісенко (кап), 18. Павлюк, 44. Хрипчук, 60. Мороховець, 27. Крупський, 15. Кулаковський (57. Книш,63), 40. Черниш (36. Овсянніков, 84), 30. Нестеренко, 26. Прус (32. Білик,84), 47 Амількар (45.Есеола,46), 25. Мкомола (54. Гладковський,58). Запасні: 61. Домолега,  95. Конате, 39. Івашевич, 35. Ізотов. Головний тренер: Віталій Косовський.
«Дніпро-1»: 34. Кінарейкін, 26. Чалий (2. Кононов,58), 5. Козубенко, 14. Попов (20. В. Матюшенко,67), 3. Юркевич, 21. Щуров (4.Мельничук,15), 16. Руденко (10. І. Матюшенко, 58), 8. Лебедєв (кап), 19. Мельниченко, 7. Свистун, 25. Ківінда (9. Поздняков,67). Запасні: 12. Паршиков, 22. Єршов, 17. Тимошенко, 27. Березанський. Головний тренер: Геннадій Щекотилін.

Попередження: Павлюк (17), Нестеренко (30), Хрипчук (36), Юркевич (85).

Голи: Черниш (54), Книш (66), Павлюк (79).

Свій перший матч у новому сезоні серйозно оновлена юнацька команда «Дніпра-1» проводила у гостях проти «Ворскли». В стартовому складі гостей під кермом нового головного тренера Геннадія Щекотиліна вийшли одразу кілька новачків: Козубенко з дніпровської Академії, Руденко зі столичної «Оболоні», Мельниченко з одеського «Чорноморця», а Юркевичу довелося грати проти своїх колишніх одноклубників по полтавській «Ворсклі». Вже у дебюті гри ми побачили ще одного новачка – Мельнічука («Чорноморець»), який замінив Щурова, що отримав пошкодження.

Початок матчу був за господарями, і до 14 хвилині Кінарейкіну тричі довелося вступати у гру після ударів суперників. Але ще до середині першого тайму саме спортклубівці мали чудову нагоду відкрити рахунок, проте Мельниченко не зумів переграти голкіпера після виходу сам на сам.

Загалом дніпряни більше намагалися проводити гострі контратаки, і не раз господарі переривали їх тільки ціною жовтих карток. Після чергового такого фолу Лебедєв пробив зі штрафного поруч із хрестовиною, а незадовго до перерви той же Лебедєв кинув у прорив Свистуна, який виходив сам на сам з Ісенком, але м’яч після гарматного удару Крістіана у поперечину.

Початок другого тайму був за «Ворсклою». Господарі, чий середній вік з виходом Есеоли ще збільшився (у полтавчан з перших хвилин було чотири гравці старше 2002 року народження, яких замінювали інші досвідчені виконавці), повели масований наступ, і до середини тайму зуміли двічі відзначитись. Спочатку Черниш головою в падінні замкнув подачу з правого флангу, а в іншому випадку дуже вдалий удар у дальній кут вдався Книшу. Одразу гості мали чудову нагоду відіграти один м’яч, але Козубенку не вистачило лічених сантиметрів, щоб замкнути на дальній стійці подачу з кутового.  А от господарі власний кутовий розіграли до вірного, і Павлюк ударом головою довів рахунок до великого. У підсумку матч так і закінчився – 3:0 на користь господарів.