18 квітня. 11:00. Софіївська Борщагівка. НТБ «Колос»
«Колос» (Ковалівка) — «Дніпро-1» 2:1 (2:1)
Асистенти арбітра: Антон Андрусяк (Київ), Микола Медяник (Київ)
Четвертий арбітр: Олексій Бородавка (Київ)
Спостерігач арбітражу: Дмитро Кутаков (Київська область)
«Колос»: 31. Пахолюк, 2. Биков, 21. Ставничий, 5. Коновалов, 67. Апціаурі, 15. Столяр, 6. Урсолов, 48. Криворучко (17. Мнишенко, 80), 18. Голуб (27. Тутєров, 65), 10. Сафончик (кап) (69. Сергійчук,85), 11. Циганков (99. Груша, 38).
Запасні: 25. Марціяш, 14. Сидоренко, 30. Малакі, 9. Мамедов,7. Вдовенко.
Головний тренер: Олександр Поздєєв.
«Дніпро-1»: 12. Веклич, 3. Стельмащук (19. Гудов.81), 21. Головацький, 45. Попов, 27. Матюшенко, 14. Матвеєв (кап), 11. Копил (28. Мисляй, 65), 24. Лебедєв (99. Свистун, 46), 8. Волинець, 9. Кравченко (77. Кобельчук,59), 7. Бутіч (22. Янюк,71).
Запасні: 71. Хома, 17. Чалий, 25. Файдор,
Головний тренер: Віктор Біцюра
Попередження: Апціаурі (16), Копил (42), Стельмащук (79).
Голи: Головацький (8), Ставничий (24), Криворучко (32, з пенальті). На 69-й хвилины Бутіч не реалізував пенальті (воротар).

Перед очним двобієм юніорів «Колосу» і «Дніпра-1» ковалівці були попереду спортклубівців у турнірній таблиці на чотири сходинки і шість очок, тому у гостей у разі успіху була непогана нагода наблизитись до суперника у турнірі. Гра розпочалася досить вдало для дніпрян, яким вдалося забити швидкий гол – це Головацький підключився на подачу кутового Лебедєва і головою спрямував м’яч у сітку. Проте в середині першого тайму господарі відігралися і знову завдяки стандарту, тепер штрафному – у ковалівців також відзначився центральний захисник (Ставничий), якй підключився до атаки партнерів. Невдовзі «Колос» вийшов вперед  –  суддя помітив фол з боку Веклича проти Циганкова, і Криворучко реалізував 11-метровий удар.

Другий тайм пройшов за великої ігрової переваги дніпрян, які створили  не один гострий момент біля воріт суперника. На 69-й хвилині спортклубівці навіть не реалізували пенальті – Бутіч з 11-метрової позначки не зумів переграти Пахолюка. Були моменти і у «Колосу», який користався вільними зонами у захисті дніпрян, що великими силами йшли вперед, і тут кілька разів дуже надійно діяв Веклич. Спортклубівці ж до останніх секунд компенсованого арбітром часу намагалися відігратися, проте зробити це так і не зуміли – поразка дніпрян 1:2.