Футболісти СК «Дніпро-1» продовжують підготовку до весняної частини сезону. Зараз робота на тренуваннях триває у два етапи: під час першого команда працює над покращенням фізичного стану, а вже у другому  гравці виконують вправи з м’ячем.
Сьогодні у першій частині тренування футболісти працювали над навантаженнями різних груп м’язів. Для цього тренером з фізичної підготовки, Євгеном Баришніковим, їм було запропоновано пройти 12 та одну різних вправ або , на футбольному слензі, «станцій». Вже після цього гравці перейшли до вправ з м’ячами. Самі гравці відзначають, що вправи дуже різноманітні й цікаві, багато з них вони роблять вперше.

 Олександр Сафронов:
— Відчуття чудові, усі починають працювати і отримують задоволення навіть від біготні. Зараз дуже чекаємо турецьких зборів.
— Євген Баришніков казав, що після вечірки у президента сьогодні на тренуванні збільшиться кількість «станцій». На собі це відчули під час занять?
— Звичайно. Євген Віталійович чудово на цьому знається, тому його настанов ми дотримуємося і працюємо (посміхається). Він сказав, що взагалі сьогодні повинно було бути 12 «станцій», але оскільки ми зібралися після вечірки, де у всіх був хороший апетит, то бонусом нам додалась ще одна «станція» — «апетитна з присіданням» (сміється).
— І як ви відреагували на бонус?
— Ви же бачили! Посміялися і побігли працювати.
— Які ти особисто перед собою поставив завдання на весну?
— Звісно, буду боротися за те, щоб потрапляти в основний склад. Це буде непросто, адже у мене хороші конкуренти, при чому вони хороші і у футбольному, і у особистому сенсі. Відтак, головним для мене буде пробитися у стартовий склад.
— Усі кажуть, що СК «Дніпро-1» вже забронював собі місце у першій лізі. Як ви на це реагуєте?
— У нас є в цьому впевненість, але потрібно пам’ятати, що футбол — це не легка гра, і все може змінитися майже за одну-дві гри.
— Ти відчуваєш те, що знаходишся у своїй команді?
— Так, звичайно. Дмитро Станіславович хоче, щоб ми показували технічний футбол, контролювали м’яч, і мені це дуже подобається.

Ярослав Гоменко:
— Ярославе, які для тебе головні цілі у весняній частині сезону?
— Головною своєю ціллю я ставлю потрапляння в основний склад і для цього потрібно буде добре попрацювати на зборах.
— Багато говорять про атмосферу в команді. Як тобі цей антураж?
— Справді, дуже багато позитивних емоцій. При чому, і під час тренувань, не дивлячись на те, що ми зараз більше проводимо бігової роботи, ніж працюємо з м’ячем. У нас чудовий колектив. Усі мене підтримували, а це особливо було важливо, коли я не грав через травму.
— З ким у команді найбільше товаришуєш?
— У мене з усіма чудові відносини, але більше за інших спілкуємося із Супрягою.
— Як тобі вечірка у Юрія Миколайовича Берези?
— Це був чудовий захід, і я сподіваюся, що він стане традиційним, адже на таких вечірках колектив сильніше згуртовується і стає ще більш дружнім.