Як відомо, за підсумками минулого чемпіонату УПЛ «Дніпро-1» фінішував на третьому місці, завдяки чому завоював свою першу путівку до європейських клубних турнірів. Причому вже точно відомо, що спортклубівці вже у цьому році проведуть одразу 8 матчів на європейській арені, щоправда поки що невідомо, в якому саме турнірі усі вони будуть.

На цей час дніпряни стали єдиним представником України у Лізі Європи, де наша команда розпочне змагання з раунду плей-офф. Донецький «Шахтар» стартуватиме у груповому раунді Ліги Чемпіонів, київське «Динамо» розпочне виступи у другому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів, луганська «Зоря» і полтавська «Ворскла» гратимуть у Лізі Конференцій, відповідно з третього і другого кваліфікаційних раундів.

Сьогодні ми розповімо, що собою представляє раунд плей-офф Ліги Європи, де і стартуватиме «Дніпро-1».

У раунді плей-офф змагаються 20 команд, які для жеребкування діляться на чотири «групи пріоритетів» наступним чином:

Пріоритет 1: 7 команд, які починають з цього раунду напряму (серед них і «Дніпро-1»). Це команди:

Гент (Гент, Бельгія) – рейтинг 27.500

Аустрія (Відень, Австрія) – рейтинг 7.770

Гартс (Едінбург, Шотландія) – рейтинг 7.340

Омонія (Нікосія, Кіпр) – рейтинг 7.000

Сівасспор (Сівас, Туреччина) – рейтинг 6.500

ДНІПРО-1 (ДНІПРО, УКРАЇНА) – рейтинг 6.360

Сількеборг (Сількеборг, Данія) – рейтинг 5.435

Пріоритет 2: 6 команд, які вибули з третього кваліфікаційного раунду (шлях чемпіонів) Ліги чемпіонів, які на момент жеребкування ще не були відомі.

Пріоритет 3: 5 переможців третього кваліфікаційного раунду (шлях чемпіонів), які на момент жеребкування ще не були відомі.

Пріоритет 4: 2 переможця третього кваліфікаційного раунду (основний шлях), які на момент жеребкування ще не були відомі.

Спочатку команди з пріоритету 1 (7 команд) зводять з командами з пріоритету 4 (2 команди), поки не закінчаться команди у пріоритеті 4. Після цього, команди, що залишилися у пріоритеті 1 (5 команд) зводять з командами з пріоритету 3 (5 команд). В кінці команди, які залишилися у пріоритеті 2 (6 команд) зводять одна з одною.

Команди з однієї асоціації не можуть бути зведені в одну пару. Представник України не може зіграти із клубом Білорусі. В кожній парі перша команда є господарем першого матчу.

Таким чином, суперником «Дніпра-1» може стати тільки клуб з пріоритету 3 або пріоритету 4.

Жеребкування раунду плей-офф – 2 СЕРПНЯ, матчі – 18 та 25 СЕРПНЯ.

Переможці двобоїв виходять до групового раунду Ліги Європи, а ті команди, що поступилися, продовжать виступи у груповому раунді Ліги Конференцій.