Післяматчева прес-конференція головного тренера ФК «Агробізнес» Андрія Донця:

— Емоції дуже позитивні. Ми вкотре довели, що вміємо грати в футбол. Перемогли в Групі А Другої ліги, незважаючи на те, що можливо дехто в нас не вірив. Вдалося досягти такого результату за рахунок єдиного колективу. Це стосується не лише гравців і тренерського штабу, а й президента клубу, вболівальників. Граємо завжди для наших фанатів. Вважаю, що люди, які сьогодні приїхали нас підтримати, отримали задоволення від матчу. Хочу привітати всіх футболістів, вони сьогодні виконали тренерську настанову на гру. Нам було складно, адже грали з хорошою, організованою командою з сильними виконавцями.

— «Дніпро-1» більшу частину матчу володів м’ячем. Ви свідомо обрали тактику гри на контратаках?

— Тут необхідно розуміти, що володіти м’ячем — не означає виграти гру. Ми знали, що суперник домінуватиме, контролюватиме м’яч, тому були готові до такої гри. За кадровим потенціалом, вважаю, що «Дніпро-1» не загубився б у Прем’єр-Лізі і був би там у першій шістйці.

— Враховуючи, що є різниця в якості суперників між групами А та Б, на які аспекти звертали в підготовці до цього матчу, адже «Дніпро-1» звик домінувати над усіма суперниками?

— Ми ретельно вивчали суперника, переглянули багато їхніх матчів. Звернули увагу на сильні сторони дніпровців і намагалися протидіяти їм. Можливо, не все нам вдалося втілити в життя, але головне, що забили м’яч і не пропустили.

— Які завдання ставить керівництво на дебютний сезон в Першій лізі?

— Нашій команді лише три роки. Коли ми її створювали, то була лише одна ціль — прогресувати і перемагати в кожному матчі. В нас амбітний президент, тренерський штаб. Вболівальники сьогодні показали як потрібно підтримувати свою команду. Зараз недоречно говорити про цілі на майбутнє. Наше завдання прогресувати і рухатися вперед.

 

Прес -служба СК «Дніпро-1» за матеріалами ПФЛ