Голкіпер СК «Дніпро-1» Андрій Кліщук чудово дебютував у Прем’єр-лізі. Його реакція декілька разів врядувала нашу команду від голу, але героєм себе він, звісно, не вважає. Бесіда після матчу розпочалася із запитання про емоції, що передували дебюту.

— Чесно кажучи, хвилювання було. Але лише до моменту приїзду на стадіон. Коли зайшли до роздягальні, почали готуватися – все входило до звичного режиму. А з першим дотиком до м’яча розпочалася звичайна гра. УПЛ, перша ліга – скрізь однакові футболісти. Просто вони тут швидші. Намагаємось адаптуватися до цього рівня.

— Швидкі голи призвели до тиску на ворота «Дніпра», адже суперник мав відіграватися. Наскільки були до цього готові?

— Пощастило, що забили два швидкі голи. Нам вже не треба було бігти вперед. Ми намагалися тримати м’яч, вибігати у контратаки. Добре, що виграли.

— Ти дуже багато був у грі сьогодні. Відчуваєш себе принаймні частковим героєм матчу? Може, якийсь сейв запам’ятався найбільше?

— Запам’ятався дебют у Прем’єр-лізі. Кожен на своїй позиції робить свою справу. Уся команда – молодці. Заслуга кожного є в тому, що зіграли на нуль.

— У другому таймі нічого не зойкнуло, коли м’яч опинився у сітці?

— Та це ж після свистка. Не рахується (посміхається).

— За декілька днів матч із «Зорею». Як будете до нього готуватися? Чи є плюсом, що суперник гратиме на день пізніше за вас?

— Все покаже гра. А готуватися будемо у звичному режимі. У четвер – відновлення. Подивимось, як грає «Зоря, і тренери розкажуть, як діяти проти неї. Будемо готуватись.

Пресслужба СК Дніпро-1