Післяматчева прес-конференція головного тренера ФК «Балкани» Андрія Пархоменка:

— Зрозуміло, що з такими командами, як «Дніпро-1» нам важко. Тут неможна помилятися і давати супернику шанс. Чудово знаю цю команду, і з Дмитром Михайленком ми товаришуємо, разом навчалися, і проповідуємо схожий футбол, просто на різних масштабах, і вчора ми спілкувалися, і сьогодні, і я розумів, що ті два матчі, що «Дніпро-1» дома програв «Металісту-1925» і «Оболоні-Бровар» — це просто збіг обставин. Дніпряни однозначно були сильнішими за суперників, але у футболі таке трапляється. Я розумів, що у них швидка група атаки, підбір працює добре, добре відпрацьовують крайні захисники, ну дуже важко грати проти такої команди. Плюс рівень майстерності високий, а середній вік доволі великий, при тому ще є і дуже сильні молоді виконавці. Намагалися ми перекривати зони, але нам зараз важко, адже одразу чотири гравці основного складу випали, а вони додавали міцності. У відкритий футбол, звичайно, ми ніяк грати не могли. Хоча ще у першому таймі ми могли отримати чотири — п’ять голів і все, гра закінчена. А так витримали, було 1:0, хоча і контролював «Дніпро-1» хід матчу, а потім ми перебудувалися і стало полегше, але після обрізки отримали гол у роздягальню. У другому таймі гравці відреагували, вже була жага, проте, зрозуміло, що і дніпряни у цей час грали по рахунку, відчуваючи свою силу. Але і ми непогано стали контролювати м’яч, хороші були атаки, навіть були шанси забити, проте тримали рахунок 2:0, хоча по такій грі, що 2:0, що 3:0 вже було не так важливо. У нас проблем багато і потрібно їх якось вирішувати. Ми непогано розпочали чемпіонат, але далі пішли втрати. Один гравець буває випадає – це вже проблема, а у нас одразу четверо. Ну, а я тільки можу привітати «Дніпро-1» із заслуженою перемогою.

— Перший гол на совісті воротаря?

— Ну щось Олексій Паламарчук у нас останнім часом в гостьових матчах діє невпевнено, хоча дома грає на нуль. У всіх останніх гостьових матчах – це з «Волинню», «Металістом-1925» і «Дніпром-1» — Олексій нам не допоміг. І без того дніпряни дуже сильно виглядали, у них проходили атаки, і такий необов’язковий гол неможна було пропускати. Звичайно, там гол суто воротарський, у будь-якому випадку. А потім пропустили вже після обрізки. Так що свої голи «Дніпро-1» після гострих атак не забив, а забивав такі нелогічні.

— У «Дніпра-1» є проблеми, коли команда пропускає першою. Ви на цьому акцентували увагу?

— Неможна сказати, що це проблема «Дніпра-1». Це і проблема «Манчестер Сіті», «Барселони» — команд, які проповідують той сучасний футбол, в який грають підопічні Дмитра Михайленка. Я вважаю Дмитра Станіславовича одним з найсильніших сучасних тренерів України. Мені є з чим порівнювати, я стажувався у багатьох відомих фахівців, і його погляди на футбол – це велика знахідка для дніпровського футболу, що тут  такий тренер. Команда грає у відкритий футбол, вони розкриваються, домінують на полі. Звичайно, можуть пропустити після помилки або стандарту, але так відбувається у всьому світі. І цей стиль дає плоди. А поразки «Дніпра-1», повторюся, просто — нещасні випадки. Ви побачите все, що буде на виході – головне, що є гра. Плюс креатин є, моменти створюються, а у воріт «Дніпра-1» за ці десять матчів, а я їх усі уважно передивився, моментів дуже мало. Тому з «Металістом-1925» і пивоварами все було випадковістю. І цим двом командам «Дніпро-1» скільки голів міг забити? Звичайно, коли дніпряни пропускають першими, вони починають нервувати, поспішати, ще більше зони розкривають, а тут вже діє психологія і людяний фактор. І бачите, що зараз «Барселона» за три гри лише два очки набрала. Ось і тут так, тільки «Дніпро-1» на цьому рівні, а «Барселона» на своєму. Ну а місту просто за щастя мати таку команду.

Прес-служба СК «Дніпро-1»