Клубна пресслужба поспілкувалася із новачком СК «Дніпро-1» канадським форвардом Арамісом Кузіним:

— Араміс, тренувальний процес показав,що ти потрібен спортклубівцям, в результаті чого був підписаний контракт на один рік. Як себе зараз відчуваєш в новій команді?

— Я дуже радий, що мене взяли в цю дуже хорошу команду. Гадаю, що для мене головне — це кожного дня прогресувати, і тоді я зумію потрапити в заявку на гру. Я знаю над чим саме мені треба більше за всього працювати у майбутньому. Буду робити все для того, щоб добре розвиватися, а головний тренер команди був би задоволений моєю грою.

— Як тобі атмосфера в команді? Чи з’явились нові друзі?   

— Для мене взагалі це був дуже гарний сюрприз, коли я приїхав у Дніпро. Ніхто не дивиться на те, що я іноземець, і хлопці  одразу запросили мене пограти у нарди. Тому відчуття у мене чудові в команді. Настрій дуже хороший, і я радий, що тут опинився.

— До цього ти виступав за «Оболонь-Бровар». Сильно відрізняються відношення в команді? До речі, де більше лаються? (посміхаємося)

— Мені важко сказати, де більше лаються, в «Оболоні» чи в «Дніпро-1». Гадаю, що лаються всюди однаково, і в Україні, і у нас в Америці. Це просто атмосфера у світі.

— А хто найвеселіший в команді?

— Найвеселіший? Мабуть Вакулко. Він завжди посміхається і виглядає щасливим.

— Можливо, тому що він контракт підписав на два роки? (посміхаємося)

— Можливо, але я також радію, що сюди приїхав і підписав контракт. Це для мене великий шанс, і я дуже радий, що так вийшло.

 

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»