Клубна прес – служба поспілкувалася з новачком СК «Дніпро-1» півзахисником Артемом Щедрим:

-Артеме, коли вперше почув про те, що тобою цікавляться в СК «Дніпро-1»?

— Про зацікавленість почув ще коли тривав чемпіонат в Прем’єр – лізі, коли донецькому «Олімпіку» залишалося провести ще три-чотири гри.  Тоді і з’явився цей варіант продовження кар’єри, але на той час я нічого не міг відповісти конкретного, оскільки у мене був свій клуб, тому щось відповідати було б некоректно. В результаті  я дочекався завершення чемпіонату, переговорив з керівництвом «Олімпіка» і ми домовилися, що я можу піти, і далі вже вести перемовини з тим клубом, з яким хочу. Ну а потім вже приїхав у Дніпро: тут все обговорили і мені все сподобалося – база, місто та і взагалі зараз будь-яка команда країни може позаздрити такому рівню клубної інфраструктури. Сподобалося все – і завдання, що стоять перед клубом, його амбіції, тому, я особливо не вагаючись, підписав контракт.

— І все ж таки, ти перейшов з клуба УПЛ в команду, яка тільки вийшла у Першу лігу. Що стало основним, коли все ж таки вирішив підписати контракт?

— Так, дійсно не дуже хотілося покидати Прем’єр – лігу, але я переконаний, що якщо тут все і далі буде на такому ж рівні розвиватися, тим більш і так і хороша команда, а вона ще підсилиться, то дуже скоро СК «Дніпро-1» також вийде в УПЛ. А мені хотілося взяти участь у цьому проекті, і це мені дуже імпонувало. Все тут є: хороший клуб, хороше місто, база, не треба нікуди їздити – це все підкупило, і хочеться далі прогресувати з цією командою. І керівництво клубу, і тренерський штаб –  все на високому рівні, тож будемо працювати і намагатися вирішити поставлені перед нами завдання.

— В СК «Дніпро-1» головний тренер Дмитро Михайленко поставив комбінаційну гру, у команди є своє обличчя, своя філософія, при цьому так вона грає з будь-яким суперником, хоч «Мир» з Горностаївки, хоч з київським «Динамо». Як ти ставишся до такої гри, і на твій погляд, саме за такої гри команда зуміє пройти Першу лігу, чи доведеться щось змінювати?

— На мій погляд, будь-який футболіст хоче грати саме у такий футбол.  Не багато хто хоче просто так бити вперед і боротися за м’яч. Хочеться повозитися з м’ячем, якось красиво зіграти, і звичайно, хотілося б, щоб це давало результат. У Другій лізі такий футбол результат дав, тобто як кажуть було «приємне з корисним». Звичайно, у Першій лізі футбол буде іншій, коли знадобиться більше атлетичної гри, особливо це стосується гостьових поєдинків, коли буде важко і потрібно буде вміти перебудовуватися, і грати і технічно в пас, і в агресивній боротьбі. Так що Перша ліга, звичайно, не Друга, тим більш, зараз у Першому дивізіоні підібралося багато великих клубів, хто вилетів з УПЛ, а є і ті хто залишились і мають великі цілі та завдання. Я знаю, що таке Перше ліга, адже свого часу із «Зіркою» проходив весь цей шлях з Першої ліги в УПЛ, і нам було дуже не легко, при цьому ми також намагалися грати в комбінаційний футбол. Тому, я дуже добре знаю, що це таке.

Прес-служба СК «Дніпро-1»