Півзахисник Артем Щедрий відповів на питання прес- служби після контрольного матчу з ВПК-АГРО:

Артеме, ти другу гру поспіль відзначився забитим м’ячем, з «Кремнем» команда перемогла, сьогодні поразка, які відчуття?

— Так, сьогодні програли, отже, яка мова про забитий м’яч, якщо підсумок не на нашу користь…М’ячі потрібні для досягнення результату, сьогодні його немає, і цей гол виявився непотрібним. Сьогодні ми зіграли не так, як у грі з «Кремнем», не так швидко рухались, з контролем мяча не виходило як слід, якась сумбурна гра вийшла.

Наскільки впливає на діі команди щоденні дворазові тренування, фізично важкувато тримати ритм?

— Ну, на зборах це нормально, нам треба міцний фізичний фундамент під Першу лігу, тож тут нічого дивного немає, звісно «підгрузились», і це відчувається на полі, тож треба терпіти аби далі було легше. Краще у контрольних іграх «отримати своє», щоб у сезоні виглядати в гарному тонусі. Сьогодні було багато помилок, будемо дивитися і виправляти.

Як суперник?

— Так , суперник виявився досить добротним та міцним колективом, вони добре контролювали м’яч, дійсно грали у футбол, я багатьох футболістів знаю, бо перетиналися раніше на професійному рівні, тому, не зважаючи на аматорський статус – магдалинівці досить непростий колектив, і вони сьогодні це довели. В свою чергу нам потрібно зробити певні висновки і рухатись далі.

Прес-служба СК «Дніпро-1»