Другим новачком спортклубівців у поточному зимовому міжсезонні став бразильський вінгер Гонсалвеш Ногейра де Соуза Вагнер  (Gonçalves Nogueira de Souza Vagner). Контракт з гравцем укладено терміном на 2 роки.

Вагнер народився 27 квітня 1996 року у бразильському місті Порту-Алегрі і є вихованцем французького клубу «Бастія» (має подвійне громадянство – Бразилії і Франції). В «Бастії» і розпочинав кар’єру, але виступав тільки за молодіжний склад у четвертому за силою французькому дивізіоні (за два сезони 30 матчів, 8 голів).  У 2016 році підписав контракт з грузинським «Сабуртало», за який виступав чотири сезони (69 матчів, 18 голів, 23 результативні передачі у чемпіонаті, 2 матчі у Кубку країни, 1 матч у Суперкубку Грузії і 3 гри у Лізі Європи), і за цей час побував у короткочасній оренді в бельгійському «Серкль-Брюгге», за який зіграв 1 матч у другій за силою лізі Бельгії.

У 2020 році Вагнер виступав за батумське «Динамо» (14 матчів, 1 гол, 5 результативних передач у чемпіонаті Грузії, 1 матч у Кубку країни і 1 матч у Лізі Європи).

Вагнер Гонсалвеш є чемпіоном (2018) та володарем Кубка Грузії (2019)

Новачок вже долучився до нашої команди на зборі у Туреччині і розпочав тренування.