Автор голу у ворота луганчан Богдан Оринчак поділився власними враженнями від роботи у складі дніпрян:

— Богдане, вітаємо з голом, адже не кожного дня доводиться забивати такій команді, як «Зорі». Які у тебе відчуття після перших тренувальних днів у складі спортклубівців?

— В першу чергу дякую за привітання, ну, а що стосується роботи із Дмитром Станіславовичем, то, звичайно, задоволений, адже я перший раз приїхав у таку команду ТОП-рівня. Тут умови, звичайно, не такі, як у нас в Івано-Франківську, рівень набагато вищий, інтенсивність дуже велика  і мені трошки важко, оскільки я приїхав з відпустки і ще трохи не готовий до таких навантажень, але з кожним днем втягуюся і, думаю, що все поліпшиться.

— Як би ти хотів, що б ці оглядини для тебе закінчилися?

— Звичайно, я, як футболіст-професіонал, хочу для себе і свого майбутнього найкращого, і хотілося залишитися в СК «Дніпро-1», але тут все залежить у першу чергу від керівництва клубу, ну і, звичайно, від мене самого, від моєї роботи. Як я себе проявлю, так зі мною поступлять у цій ситуації.  Дуже хочеться залишитися, але про це знають тільки Бог і Дмитро Станіславович.

— Як тобі атмосфера в команді?

— Насправді, я думав, що буде набагато гірше, але тут хлопці хороші, колектив просто ТОП-рівня, ніхто нікого не підколює, хоча, звичайно, є якісь приколи. Я, наприклад, україномовний, і мені хтось російською підказує, хтось українською, яку вправу, як виконувати – усі завжди допомагають, постійно кажуть: «Не хвилюйся, розслабся, грай у своє задоволення і не бійся тут грати». Все це зрозуміло, оскільки нова команда, новий колектив і інші відчуття.

— Нагадай, хто тобі гольову передачу віддав?

— Ігор Когут.

— А він не казав, що тепер від тебе на піцу чекають?

— Ні, поки що, нічого не говорив.  Він найпозитивніший у роздягальні. А на рахунок піци — нема питань (посміхається).

 

 

Пресслужба СК «Дніпро-1»