Судді на лінії: Денис Марченко, Руслан Єрмоленко (обидва з Чернігова)
Четвертий арбітр: Денис Шурман (Вишневе, Київської області)
Спостерігач арбітражу: Віктор Швецов (Одеса).
Делегат УАФ: Владислав Іщенко (Запоріжжя).
«Зоря»: Шевченко, Тимчик, Вернидуб, Чеберко, Іванісеня, Хомченовський (Луньов,62), Кочергін, Юрченко, Будківський, Михайличенко, Громов (Леднєв,80)
Запасні: Васіль, Каменюка, Абу Ханна, Арвеладзе, Кабаєв
«Дніпро-1»: Кліщук, Сафронов, Лопирьонок (Гуйе,78), Логінов, Польовий, Батагов, Когут, Булеца (Вакулко,67), Назаренко (Сніжко,90+3), Чичиков, Супряга
Запасні: Юрчук, Шаповал, Коркішко, Куліш
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Попередження: Вернидуб (26), Сафронов (38), Батагов (40), Назаренко (43), Когут (45), Хомченовський (50), Чеберко (51), Кліщук (82)
Голи: Когут (45+3), Кочергін (70)

В стартовому складі дніпрян, в порівнянні з переможним матчем проти донецького «Олімпіку», відбулося дві зміни – обидві стосувалися флангових захисників: Шаповала і Романюка замінили Польовий та Сафронов. На початку матчу перевага була за господарями. Вже на 3-й хвилині Михайличенко продавив Чичикова, і увірвавшись в штрафний майданчик завдав неточний удар у дальній кут. Далі Будківський намагався замкнути навіс зі штрафного, але удар головою у нього не вийшов, а за десять хвилин той же Будківський цілком міг відкривати рахунок, замикаючи простріл з правого флангу Громова, але Пилип пробив вище поперечини з лінії воротарського майданчику. Тільки на 23-й хвилині гості провели першу гостру атаку за участю Супряги і Булеци, в результаті чого Сергій опинися на газоні у штрафному майданчику суперника після контакту з Михайличенком, проте арбітр порушення правил тут не побачив. А за дві хвилини вже Супряга міг відкрити рахунок, але форварду не вистачило лічених сантиметрів, щоб у падінні головою замкнути різаний простріл Булеци з правого флангу. У свою чергу Кліщук відмінно зіграв за межами штрафного майданчику, в підкаті вибивши м’яч з під ніг Будківського.
Коли вже перший тайм минув свого екватору арбітр матчу почав роздавати жовті картки – спочатку дісталося Вернидубу, який тільки ціною попередження перервав гострий прохід Назаренка, а в кінці тайму впродовж семи хвилин гості отримали одразу чотири попередження, і якщо Сафронов та Когут побачили «гірчичники» за жорсткі підкати, то Батагов і Назаренко підсіли на картки через відкидання м’яча після свистка арбітра. Ну, а коли рефері збирався зафіксувати нульову нічию за підсумками першого тайму дніпряни отримали право на другий кутовий в матчі: подача Булеци, і Когут головою, наче з пушки, пробив під поперечину – Шевченко м’яч не втримав, випустивши його за лінію воріт – 1:0 на користь спортклубівців!
З початком другого тайму «Зоря» кинулася відіграватися, і вже перша атака принесла господарям дуже небезпечний штрафний, який заробив Громов, проте Юрченко, практично з лінії штрафного майданчику, пробив значно вище поперечини. Дніпряни не відсиджувалися у захисті, проводячи різкі контратаки, в результаті чого господарі також отримали два попередження у продовж двох хвилин. Тривалий час гості впевнено контролювали ситуацію на полі, спокійно руйнуючи усі спроби суперників загострити ситуацію біля воріт Кліщука. Але поступово атаки луганчан ставали все більш наполегливими, і на 70-й хвилині Кочергін таки вийшов на ударну позицію та зумів влучно пробити у ближній кут з лінії штрафного майданчику -1:1.
Господарі продовжили тиск, але спортклубівці самовіддано захищалися, просто кидаючись під удари суперника, а коли м’яч таки доходив до воріт гостей, то там надійно діяв Кліщук. Тільки на 86-й хвилині спортклубівці були близькими до того, щоб вирвати перемогу, коли комбінація за участю Чичикова, Супряги і Назаренка закінчилась ударом останнього приблизно з 11-метрової позначки прямо у руки Шевченку. У підсумку дніпряни зуміли відібрати очки у грізного суперника на його полі, записавши собі в турнірну таблицю один заліковий бал.