Судді на лінії: Ярослав Трехліб (Дніпро), Володимир Жарий (Павлоград)
Четвертий арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг)
Спостерігач арбітражу: Ігор Хіблін (Хмельницький)
«Дніпро-1»: 81. Бабічин, 21. Заєць, 14. Зайков (кап), 4. Хижняк, 89. Кулініч (44.Нечистенко,46), 7. Литвиненко, 19. Шинкаренко (25.Бацман,78), 11. Соловйов (27.Сорока,64), 9. Тяпкін (87.Волинець,62), 8. Бєляєв, 23. Кузін (17.Крилов,78)
«Десна»: 12. Тарасенко, 2 Галстян (кап), 5. Слотюк, 13. Сердюк, 8. Давиденко, 10. Мочуляк (18.Бабашев,69), 19. Пічугін (11.Чайка,82), 22. Попінака (6.Скрибка,73), 9. Фалько (17.Остапенко,79), 21. Воронін, 4. Сираш.
Головний тренер: Олександр Пищур
Голи: Воронін (13), Галстян (27, з пенальті), Попинака (68)
На 17-й хвилині Литвиненко не реалізував пенальті (воротар)
Попередження: Воронін (20), Хижняк (26), Давиденко (33), Слотюк (90+3)

Якщо порівнювати стартовий склад дніпрян із тим, що тиждень тому здобув гостьову перемогу у матчі з луганською «Зорею», то у ньому відбулася лише одна зміна – замість Сороки з перших хвилин на лівому фланзі захисту вийшов Кулініч. Господарі зі стартовим свистком оточили штрафний майданчик суперника, виконавши кілька перспективних стандартів, але успіху вони не принесли, як і підступний удар Тяпкіна метрів з 22-х, коли надійно зіграв Тарасенко. А от фактично перша ж гостра атака чернігівців закінчилась взяттям воріт – 13-та хвилина стала нещасливою для дніпрян, коли Воронін залишився наодинці перед Бабічиним, і у дотик спрямував м’яч у сітку.
Майже одразу спортклубівці мали чудову нагоду відновити рівновагу, але Литвиненко не зумів переграти з 11-метрової позначки голкіпера деснянців (пенальті заробив Кулініч). У свою чергу форвард гостей Воронін двічі впав у штрафному майданчику дніпрян, і якщо перша його спроба була оцінена Дмитром Кутаковим жовтою карткою за симуляцію, то у другому випадку арбітр таки призначив пенальті, який спокійно реалізував Галстян. На 29-й хвилині рахунок ледве не став великим, але тепер Бабічин двічі поспіль зіграв надійно підчас однієї контратаки суперника. Дніпряни зуміли гостро відповісти тільки на 38-й хвилині, коли комбінація за участю Литвиненка і Кузіна закінчилась трохи неточним ударом Тяпкіна з лінії штрафного майданчику. А перед самою перервою знову був шанс відзначитись у Литвиненка, але м’яч після його могутнього удару метрів з 20-ти пролетів поруч із хрестовиною.
Вже на початку другого тайму дніпряни обрушили шквал атак на ворота суперника. Двічі міг забивати Кузін, але після сольного проходу Шинкаренка удар Араміса з кількох метрів вийшов несильним, і Тарасенко накрив м’яч на лінії воріт, а невдовзі канандієць замикав простріл з лівого флангу Бєляєва і влучив у захисника. Між цими моментами штрафний прямо на лінії карного майданчику розігрували Соловйов і Бєляєв, але м’яч до воріт так і не дійшов, а ще момент був у Соловйова, з ударом якого у ближній кут впорався голкіпер. Міг забивати і Волинець, який тільки вийшов на поле, як отримав м’яч у штрафному майданчику суперника і пробив метрів з 12-ти поруч із дальньою дев’яткою. А от гості до власних моментів ставилися дуже бережно. Після подачі зі стандарту м’яч відскочив до Попинака, і той влучно пробив під поперечину.
Що і казати, рахунок 0:3 аж ніяк не відображав події, які відбувалися на полі впродовж матчу. Після третього пропущеного м’яча гра у господарів дещо розладилася, хоча шанси скоротити рахунок у дніпрян ще були. Можна згадати моменти, коли головою вище поперечини пробив Нечистенко, замикаючи навіс зі штрафного від Бєляєва, а також вихід до воріт Крилова, якого кинув у прорив Литвиненко, проте довести справу до удару йому не вдалося. У підсумку матч так і закінчився поразкою дніпрян з великим рахунком.