Післяматчеві інтерв’ю з гравцем СК «Дніпро-1»-U-19 Іваном Литвиненком та старшим тренером команди Віктором Біцюрою.

Іван Литвиненко:

– Іване, сьогодні вийшло два різних тайми. Чому так склалося?

– По-перше, це для нас тільки перша офіційна гра, а команда у нас абсолютно нова. Більшість хлопців бере участь в чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги України і буквально три дні тому у них була своя гра. До того ж нам потрібно притертися один до одного, награти якісь комбінації, все ж таки, ми раніше грали за різні команди – хтось за старший, хтось за молодший рік народження. Так що все це ми будемо поступово награвати. У другому таймі сьогодні вже десь спіймали гру, кураж, відчули один одного і після цього гра у нас пішла.

– Після гри ти довго спілкувався із старшим тренером команди Віктором Біцюрою. Про що говорили?

– Обговорювали кілька моментів. Тренер казав, що буде вимагати від мене більшого, ніж від інших. Він хоче, щоб ми всі стали топ-футболістами, а не, як він любить казати «пивбар номер вісім», тому будемо намагатися грати краще. Я слухаю усі підказки. Буду тепер все це виконувати, щоб прогресувати.

 

Віктор Біцюра:

– Віктор Григорович, наскільки важко було зібрати цей колектив, адже фактично це нова команда?

– Зібрати було не так важко, адже усі вони  вихованці нашої дніпровської Академії, і хлопці-випускники інших наших дніпровських футбольних шкіл. Базові команди у нас зараз  – це 2001 і 2002 роки народження, і плюс ми підпускаємо ще молодших гравців, з якими також працюємо. Просто було небагато часу, щоб щось хороше награти і відчути якийсь взаємозв’язок на полі між гравцями. Але потихесеньку, з Божою допомогою, щось виходить.

– Саме через налаштування зв’язків на полі і вийшли сьогодні такі різні тайми?

– Тут справа і в цьому, і в тому, що ми все ж таки у першому таймі більше контролювали м’яч, змушуючи суперника більше бігати, доки він ще був свіжий. А після перерви сумчани підсіли, а наші хлопці спочатку більше хвилювалися і нервували, а у другому таймі все це пройшло, вони повірили у власні сили і на позитивній ноті закінчили матч.

– Після такого вдалого старту є тепер бажання взагалі виграти цей чемпіонат у Першій лізі?

– Перед нами стоїть завдання вигравати кожен матч, при цьому показувати хороший футбол. Хлопці повинні виконувати те, що ми від них вимагаємо, розуміти тактичні задумки, що вони роблять на футбольному полі, і через свою гру, ми повинні вигравати і показувати результат.

– У вас в команді одразу чотири гравці, які працюють із основним складом. Наскільки відчувається різниця в класі цього квартету та інших хлопців?      

– Так, у нас чотири гравці, які постійно працюють із першою командою – це Бабічин, Литвиненко, Ховайко і Зайков. Для нас вони – лідери, можна сказати ветерани, якщо порівнювати з іншими хлопцями. Вони ведуть на полі за собою партнерів і це остов цієї команди. І я їм бажаю успіхів, прогресувати і далі, ну а ми їм допомагаємо ігровою практикою, адже їм покищо важко пробитися в основний склад першої команди. Ми працюємо у повному зв’язку з основною командою, в контакті з головним тренером Дмитром Михайленком, тому у нас все взаємозв’язано. Ну а головне наше завдання –це виховати хлопців, щоб вони підійшли по своєму рівню в нашу першу команду. Для цього ми і працюємо.

Прес-служба СК «Дніпро-1»