МФК «Миколаїв-2» – СК «Дніпро-1» 0:3 (0:1)

Судді: Михайло Райда (Закарпатська область), Олексій Дубовий (Луганська область), Олександр Худяков (Запоріжжя)

МФК «Миколаїв-2»: Чумак, Барський (Ізмалков,84), Аксьонов, Скидан, Ляшевський, Вітенко, Барнор (Студенко,46), Бессалов (к), Зайков (Пасічник,46), Шарабура (Морозов,67), Бардадим (Жаботенко,88).

СК «Дніпро-1»: Варцаба, Сухар, Лопирьонок, Логінов, Польовий, Поплавка (Бєляєв,61), Когут (Ткаченко,69), Сніжко, Кравченко (к) (Ляшенко,75), Хучбаров (Шаповалов,77), Супряга (Войцеховський,63)

Запасні: Бабічин, Захарків

Головний тренер: Дмитро Михайленко

Голи: Когут (23), Когут (58), Сніжко (71).

Попередження: Ляшевський (31).

У порівнянні з минулим матчем проти «Енергії» в стартовому складі дніпрян відбулося дві зміни – на правому фланзі захисту дискваліфікованого Бровченка замінив Сухар, а в передній лінії з перших хвилин вийшов Хучбаров, а Бєляєв залишився в запасі. З перших хвилин спортклубів ці очікувано захопили ініціативу, але гостям заважали комбінувати не тільки 11 суперників, які одразу ж заперлися біля власного штрафного майданчика, а і якість газону, який з літа краще не став.

Першу гостру атаку дніпряни провели на 9-й хвилині, коли Когут і Поплавка не зуміли замкнути небезпечний навіс від Польового. У свою чергу досвідчений голкіпер господарів Чумак часто не ризикував прибирати м’яч до рук і працював кулаками, відбиваючі гострі навіси та простріли дніпрян. Саме один з таких навісів і завершився взяттям воріт – Хучбаров пройшов на швидкості лівим флангом і зробив навіс на дальній кут воротарського майданчика. Де намагався пробити Поплавка, але замість удару у Ярослава вийшов гольовий пас, адже м’яч потрапив до Когута, який красиво в падінні через себе забив свій вже десятий гол у складі СК «Дніпро-1» (9 в чемпіонаті та один в Кубку України).

Після цього гості продовжили повністю контролювати ситуацію на полі, щоправда їх атаки стали менш гострими. Спроби ж миколаївців щось створити попереду, якщо і закінчувались спробами ударів, то вони не несли в собі загрози і були дуже неточні. Незадовго до перерви гості перейшли до більш активних дій. Спочатку Супряга мав відмінну можливість подвоїти рахунок, але відібравши м’яч у захисника, не зумів переграти в очній дуелі Чумака, а у наступній атаці Поплавка трохи не встиг в падінні замкнути гострий навіс Сніжка.

З перших хвилин другого тайму гості кинулися втілювати свою ігрову перевагу в рахунок на табло: ось Хучбаров не дотягнувся до подачі Сухаря, далі Поплавка завдав трохи неточний удар метрів з десяти, ну а 13-та хвилина другої половини стала таки нещасливою для господарів – Когут піймав на голову навіс Сніжка з права, і на противоході переграє Чумака – 2:0 на користь СК «Дніпро-1»!  А ще за 13 хвилин відзначається вже сам Сніжко, який в один дотик переправив м’яч у сітку після прострілу Хучбарова – 3:0!

Після цього гра перейшла у спокійне русло, і дніпряни довели справу до чергової перемоги з великим рахунком. Цікавий факт, в усіх чотирьох матчах СК «Дніпро-1» з представниками Миколаєва («Миколаїв-2» і «Суднобудівник») було зафіксовано однаковий рахунок 3:0 на користь дніпрян.