Сьогодні розпочинаються матчі 24-го туру чемпіонату країни у Першій лізі. Футбоілсти СК «Дніпро-1» цей тур пропускають, тож є час трошки перепочити і проаналізувати становище команд.

Після результатів 23-го туру чемпіонату країни у Першій лізі СК «Дніпро-1» збільшив свій відрив від найближчого переслідувача «Оболоні-Бровар» до 14 очок, і зберіг відстань у 9 пунктів за втраченими балами від «Металіста 1925». Таким чином, щоб остаточно забезпечити собі перше місце у чемпіонаті, а з ним і забронювати за собою путівку до УПЛ, дніпрянам у шести матчах, що їм залишилися, достатньо набрати 10 очок, оскільки максимальна кількість балів, яку може набрати «Металіст 1925» — це 65. Тож, з шести матчів підопічним Дмитра Михайленка достатньо виграти три і один раз зіграти унічию, при тому, що «Металіст 1925» очок взагалі втрачати не має права.

Цікаво, що календар матчів, що залишилося провести командам, у дніпрян і харків’ян досить схожий. Обидва клуби прийматимуть фіналіста Кубка України «Інгулець» і ще одного претендента на підвищення в класі — «Колос», а у гості поїдуть до міцних середняків — в Івано-Франківськ та Миколаїв.  Крім того на спортклубівців очікують вояж до «Балкан» і «Оболоні-Бровар», у той час, як «Металісту 1925» дома грати з «Рухом», а у гостях з «Гірником-Спортом» і «Авангардом».

Календар СК «Дніпро-1» (зараз 56 очок)

вдома: «Інгулець», «Колос»

у гостях: «Балкани», «Прикарпаття», «Оболонь-Бровар», «Миколаїв»

Календар «Металіста 1925» (максимум 65 очок)

вдома: «Інгулець», «Колос», «Рух», «Зірка» (+3 очки)

у гостях: «Прикарпаття», «Миколаїв», «Гірник-Спорт», «Авангард»

Календар «Колоса» (максимум 62 очки)

вдома: «Агробізнес», «Суми», «Болонь-Бровар»

у гостях: «Металіст 1925», «Волинь»,  «Дніпро-1»

Календар «Оболонь-Бровар» (максимум 60 очок)

вдома: «Балкани», «Прикарпаття», «Дніпро-1»

у гостях: «Авангард», «Колос», «Інгулець»

 

Прес-служба СК «Дніпро-1»