Ви не знаєте, що таке любити футбол, якщо не бачили захоплені очі і щасливу посмішку дітей у хвилини, коли відомі футболісти з СК «Дніпро-1» та ФК «Динамо», виводили малечу за руку на поле перед історичним протистоянням у Кубку України.

Перед матчем Юрій Береза, засновник полку «Дніпро-1» та почесний президент однойменного СК «Дніпро-1», також завітав до діточок, долею яких опікується вже не перший рік. Адже, з одного боку, для нього важливою соціальною місією є допомога дітям, батьки яких загинули на війні. 18 квітня діти полку «Дніпро-1», батьки яких захищали і захищають Україну на Сході, і на честь якого названий СК «Дніпро-1», а також вихованці Дніпровської футбольної академії Зозулі та Ротаня, серед яких багато дітей атовців, супроводжували дві команди під час виходу на поле стадіону «Днпро-Арена».

Після виходу на поле 22 дитини отримали у подарунок м’ячі від Федерації футболу України. Пройдуть роки і діти будуть згадувати, як йшли за руку з Ротанем та Кравченко, як стояли і підспівували Гімн України разом з Когутом та Циганковим… Це не просто згадка, а суцільні позитивні емоції на все життя, які зафіксовані в фотографіях.

 

 

 

 

 

 

 

Почесний президент Юрій Береза влаштував справжнє свято для багатьох дітей, які зараз мріють про великий футбол і для яких ця подія стане великим поштовхом, щоб досягати успіхів у навчанні. Хто знає, можливо, одного дня вони самі будуть виходити на велике поле, тримаючи маленьку руку щасливої дитини.….