Автор голу в контрольному матчі проти «Олександрії» півзахисник дніпрян Дмитро Коркішко прокоментував підсумки гри клубній пресслужби:

— Вважаю, що для нас це був хороший спаринг проти сильного суперника,у складі якого багато досвідчених футболістів. Наша команда більш молода, так що для нас перед стартом сезону ця гра була дуже доречною – вона стала хорошою перевіркою перед початком чемпіонату.

— Для тебе сьогодні це вже другий гол на зборі, тепер з пенальті, хоча у минулому матчі з «Ворсклкою» Булеца у тебе відвоював право на пробиття штрафного, який він реалізував. Як взагалі себе почуваєш в новій команді?

— З кожним днем і тренування відчуваю себе все краще. Я пізніше за інших вийшов з відпустки, займаюся в дворазовому режимі, тому, гадаю, що через два тижні буду вже в оптимальній формі. Що стосується пенальті, то сам його заробив і вирішив пробити – хлопці довірили, за що їм подяка. А щодо штрафного удару, який реалізував Булеца у матчі з «Ворсклою»,  то ніхто там не воював, а просто він сказав, що впевнений, хоча я його попередив: «Шансів у тебе немає, і якщо не заб’єш, то у подальшому вибач» (посміхається). Але ні – він забив.

Пресслужба СК «Дніпро-1»