Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко поділився враженнями від контрольного матчу проти «Інгульця» (2:2):

-Дмитро Станіславович, як показала гра, вона, за своїм характером, вийшла далеко не товариська?

— Так і є. Матч хоча і був товариським, але насправді емоції сьогодні били через край. З одного боку — це тішить, адже ані ми, ані суперник не хотів програвати, а з іншого – це все ж таки не виправдовує дії гравців, тому тут особливо нічого коментувати: так себе вести не можна. Думаю, що ми розберемося і поговоримо на цю тему, чому так вийшло. І я би не став у цьому звинувачувати арбітра – він нормально відпрацював.

— Команда сьогодні провела два тайми різними складами. Що сьогодні вдалося, а що ні?

— Сподобався настрій, сподобалися деякі моменти в атаці і те, що нам зараз не вистачає руху, адже команда суперника була свіжішою і більш швидкісною. До того ж ми у такому поєднанні футболістів грали вперше – у нас одужала велика кількість гравців, що були травмовані, тому фактично у нас нова команда і з’явилося багато інформації для роздумів. Так що, є ті моменти, котрими ми задоволені, але і є те, що нас не влаштовує.

— Ваша команда спочатку більше грала на атаку, а потім трохи сіла у захист. Чому так сталося?

— Скоріш за все, суперник зараз в іншому фізичному стані, ніж ми, тому нам би важко було відбирати м’яч на їх половині поля, тому ми дали команді відійти у центральну зону і вже там зустрічали опонентів.

— Сьогодні суперник був з тих, хто є лідером Першої ліги. На його тлі вже зрозуміло, над чим саме потрібно працювати перед сезоном і чого команді зараз не вистачає?

— Ми тільки два тижні, як тренуємося, і команда у нас оновилася досить суттєво. У нас багато нових футболістів, і ми зараз бачимо їх можливості, а деякі з них не грали тривалий час. До того ж ми відпрацьовуємо взаємозв’язки на полі, і хлопці звикають до нових вимог. Тут багато ще роботи і думаю, що впродовж сезону ми будемо ставати все краще і краще.

Прес-служба СК «Дніпро-1»