Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко дав післяматчеве інтерв’ю клубній прес-службі:

— Дмитро Станіславович, вітаємо вас з днем народження! Як на ваш погляд, сьогоднішньою вольовою нічиєю, команді вдалося зробити вам подарунок?

— Ні, для нас зараз це не головне. Я чекаю на подарунок в кінці сезону. Ось, якщо я зустріну свій наступний день народження в УПЛ, то це і буде кращий подарунок. А якщо казати серйозно, то гра для нас складалася важко, але нам вдалося переломити хід матчу, як по рахунку, так і по якості гри.

— З трибуни здалося, що у команди краще пішла гра, коли на полі з’явилися хлопці, що виступали за СК «Дніпро-1» у минулому сезоні?

— Можливо і так, але на це є певні причинии. Ми ще не так багато часу тренуємося із хлопцями, які тільки прийшли, тому тут питання часу: зрозуміти наші вимоги, налагодити зв’язки на полі —  все, на мій погляд, очевидно.

— До старту чемпіонату залишається лише тиждень. Як оцінюєте фізичний стан команди?

— Я переконаний, що у фізичному плані ми будемо додавати, хоча не думаю, що до початку сезону ми підійдемо в оптимальних кондиціях, адже гравці дещо розбалансовані у фізичному плані, оскільки група футболістів, що виступали в УПЛ відпочивала близько місяця, а ті, хто виступали у Другій лізі, відпочивали лише тиждень. Тому, щоб всіх привести до єдиного стану, потрібен час. Але вже від першого туру ми будемо додавати і додавати, становитися більш різкими. Якщо казати про відсотки, то десь на 70-80 відсотків ми зараз готові до чемпіонату.

— На цьому тижні був оприлюднений календар чемпіонату. Як вам його старт?

— На мій погляд, важко стартувати гостьовим матчем – це достатньо далеко, та ще і проти команди, яка досить цікава, і взагалі на Західній Україні завжди були хороші команди. Тим не менш, нам у будь-якому разі потрібно буде зіграти по два рази з кожною командою, тому оцінювати календар треба абсолютно нормально.

Прес-служба СК «Дніпро-1»