Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко прокоментував поєдинок проти донецького «Олімпіка»:

— Ми задоволені грою, задоволені суперником, який вдало тут виступає на зборах. Перший тайм у нас вийшов більш якісним: і моменти були, і виходи з оборони в атаку, що не виходило після перерви, але на це були певні причини – і молодь, і деякі футболісти діяли не на своїх позиціях, і тут все зрозуміло. Головне, що зуміли уникнути травм, усі отримали ігрову практику, побачили на кого можна розраховувати вже зараз, а на кого ще зарано. Так що спаринг був доречним і дав інформацію по всім параметрам.

— Після гри з австрійцями було побоювання щодо здоров’я кількох гравців, але все обійшлося, сьогодні і Кузик, і Назаренко вийшли на поле. Наскільки для вас це важливо?

— Звичайно, важливо, адже це гравці, на яких ми дуже розраховуємо, а втратити в одному матчі через стан газону двох виконавців, було б неприємно – і ми злякалися також, як і вони. Все добре, вони поправилися. Сьогодні ми побачили, що у першому таймі, коли вони грали, біля воріт суперника була гострота, а от після перерви вже нічого не виходило.

— Ви багато сьогодні підказували Очігаві. Наскільки його гра вас влаштовує?

— У захисті його гра нас цілком задовольняє, а що стосується роботи з м’ячем, і виходу з оборони, то це потребує корегування, оскільки він грав раніше в іншій структурі, по іншому там виходили з захисту, тому ми багато приділяємо цьому часу. Під час гри не все вдається, як ми того хочемо, але, на мій погляд, тут все питання часу. У нього є відмінні якості, щоб прогресувати. Треба терпіти і працювати.

— Сьогодні свій перший спаринг в Туреччині провів Романюк. Як він провів гру?

— Романюк сподобався, також чіпкий гравець, може вийти з м’ячем з важкої ситуації – це хороша якість, адже ми намагаємося виходити з захисту через пас. Він тільки три дні тренується після хвороби, тому попереду ще багато роботи, але нам подобається його ставлення, сам цікавиться, в чому йому додавати, чудово увійшов в колектив, так що чекаємо від нього великого прогресу.

Прес-служба СК «Дніпро-1»