Прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

— Гра вийшла, насправді, кубкова, як кажуть у таких ситуаціях, по-справжньому важка. Для нас суперник такого рівня зустрівся вперше в сезоні, тим цінніше перемога. І на мій погляд, ми її досягли не випадково. За грою ми ні в чому не поступалися одеситам, а в завершальній фазі атак ми навіть діяли  гостріше.

— В першому таймі було видно, що наші молоді гравці атаки части помилялися в простих ситуаціях. Які слова ви знайшли для них в перерві?

— Насправді так і було. Вони діяли нервово, поспішали, приймали не зовсім правильні рішення, але це пов’язано із рівнем суперника та темпом гри. І їм потрібен був час на те, щоб звикнути до цього темпу. У перерві ми нікого не критикували, а просто сказали заспокоїтись, а грати з таким же настроєм, але більш надійно. І другий тайм нам дався краще, але це пов’язано із тим, що суперник втомлювався, а ми намагалися після втрат м’яча одразу ж вступати у відбір. Не раз це вдавалось і другий тайм був більш змістовний.

— Перед грою ви казали для того, щоб перемогти такого суперника, потрібно буде щось придумати. Ваша задумка спрацювала?

— Ми навіть на передматчевій установці планували грати у три центральних захисника, адже в чемпіонаті країни «Чорноморець» грає за схемою 5-3-2 і нам структурно було краще грати з чотирма півзахисниками в центрі, тоді ми мали би перевагу за рахунок зайвого гравця. Але, коли ми побачили їх склад, і стало зрозуміло, що одесити гратимуть у чотири захисника, то не змінюючи свій склад, ми змінили розстановку гравців на полі і вона була такою, якою ви її побачили. Тобто сюрприз був, він не був здійснений. Проте були певні нюанси, які ми хотіли використати у грі, і мені здається це у нас вдавалося: це стосується зміщень Бєляєва у середину, де вони діяли разом зі Сніжком, а робилося це для того, щоб не залишати Бєляєва на одинці із Зубейком, адже тоді Сашку було б важко на фланзі. А в середині у нього був простір, він приймав м’яч, постійно постачав передачами Супрягу і це йому вдавалось. Тіж Кравченко, Сніжко і Бєляєв – гравці креативні, які можуть втілити тренерські задуми у життя.

— Якого суперника хотіли би для себе у наступного раунді? Когось з грандів, чи більш прохідного?

— У нас завдання пройти далі. Зрозуміло, що рівень «Шахтаря» і «Динамо» дуже високий і ми будемо віддавати усі сили, щоб їх пройти, але потрібно бути реалістами, наприклад, з ФК «Львів» у нас шансів більше.

— Усі гравці при виконанні пенальті виглядали дуже впевненими. Ви відпрацьовували удари заздалегідь?

— Мені здається, і Логінов дуже впевнено пробив у стійку (сміх у залі). Якщо хтось хоча б раз бив пенальті, особливо у грі, яка має велике значення, розуміє, що якби ти  не тренувався, тут на перше місце виходить психологія. Ні, ми не тренували, а хотіли все вирішити в основний час.

— Ця перемога додасть впевненості команді?

— Звичайно. По-перше, це іміджева перемога для молодого клуба, а, по-друге, ця перемога дуже важлива для наших молодих гравців – Супряги, Бєляєва, Сніжка – хлопців, які через такі ігри роблять суттєвий якісний стрибок у власній майстерності.

Прес-служба СК «Дніпро-1»