Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу, проаналізувавши підсумки останніх матчів Другої ліги, обрало найкращого наставника команди у 21-му тижні турніру. Із середньою сумою балів 4,6 (максимум — 5)  почесне звання тренера туру дісталося керманичу СК «Дніпро-1» Дмитру Михайленку, команда якого у гостях переграла горностаївський «Мир» з рахунком 4:1.
Цікаво, що Дмитра Станіславовича вже утретє визнали найкращим тренером тижня (туру) у Другій лізі. Раніше його обирали колеги у 3-му і 18-му турах, коли наша команда з рахунком 4:0 дома виграла у «Таврії — Сімферополь», та у гостях переграла 3:0 одеську «Реал Фарму».

СК «Дніпро-1» більшу частину провів у трійці найкращих, однак лідирував лише на початку сезону і зумів захопити перше місце уже ближче до зимової перерви. Максимально використавши свої шанси, наймолодший клуб чемпіонату України досягнув своєї мети й пішов на канікули на вершині таблиці. Розгромивши в гостях «Мир» (4:1), СК «Дніпро-1» став «зимовим чемпіоном».

Тож наш сьогоднішній лауреат у Другій лізі – головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко. Його підопічні завдали крупної поразки «Миру», а також завоювали звання «зимового чемпіона» в Групі «Б».

1. Номінальний результат команди – 5
(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

«Мир» є одним із найстабільніших клубів Другої ліги, має досвідчений склад та може вважатися «грозою авторитетів», адже цього сезону відбирав очки у всіх суперників із першої п’ятірки. Однак СК «Дніпро-1» зробив правильні висновки із попередніх матчів та зумів досягнути необхідного результату. Перемога спортклубівців у Горностаївці навіть перевершила сподівання.

2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 4
(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

У гостей через дискваліфікацію пропускав матч правий крайній Сухар, а також уже досить давно відновлюється після серйозної травми форвард Кожушко. Однак, заради об’єктивності, відзначимо, що у господарів не міг зіграти їхній провідний воротар Кулинич, що урівноважувало кадрову ситуацію у суперників.

3. Майстерність в роботі з кадрами – 4
(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

СК «Дніпро-1» вирізняється ефективним використанням кадрів. Особливих перестановок команда не потребувала – відзначимо лише, що лівоногий Бровченко у цій команді, здебільшого, грає правого захисника (при дискваліфікації Сухаря це був оптимальний варіант). Однак по ходу матчу травмувався Когут, і його вдалося компенсувати за рахунок виходу Ляшенка, а потім, коли треба було додати швидкості, вийшов і Беляєв.

4. Тренерська майстерність – 5
(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

Відзначимо, що «Мир» вирізняється потужною й досвідченою обороною, тож рішення випустити на вістрі швидкого Супрягу допомогло гостям у розтягуванні та вимотуванні сил захисників. По ходу матчу Михайленко майстерно підвищував темп, додатково випускаючи Войцеховського, Беляєва та Захарківа, за рахунок чого вдавалося тримати в напрузі суперників, які не могли думати про відіграш і змушені були стримувати натиск дніпрян.

5. Накопичувальний критерій – 5
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

СК «Дніпро-1» – найефективніша команда Групи «Б» Другої ліги цієї осені. За останні сім матчів підопічні Михайленка здобули сім поспіль перемог, тому виступили значно ефективніше за конкурентів. Матч із «Миром» очікувався з особливим інтересом не лише через турнірне значення, а й тому, що горностаївці до цього ефективно грали з лідерами. Тож ця перемога показала, що СК «Дніпро-1» може грати на класі. Перед чвертьфіналами Кубка України вона повинна надихати та обнадіювати лідерів Групи «Б» Другої ліги.

Лауреат 21-го ігрового тижня в номінації «Тренер тижня» в Другій лізі: 
Дмитро Михайленко (СК «Дніпро-1»)
Середній бал – 4,6

Прес-служба СК «Дніпро-1» за матеріалами uafc.org.ua